Other users have also viewed

MEGA! CNTech naiste kuldne käevõru, käeehe! UUS!

  • Item ID: 177187138
  • Share

MEGA! CNTech naiste kuldne käevõru, käeehe! UUS!

Item ID: 177187138 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 17.25 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 23.06.2022 21:00:00
Closing time: Sun 03.07.2022 21:00:49
Viewed: 73
Last bidder: Amar
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
80888 feedback    2017 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store

CNTech naiste kuldne käevõru, käeehe

  • Elegantne kuldne käevõru: sädelevad selged kristallid on paigutatud nii, et need sobiksid roosa kullast käevõruga. Särav ja sillerdav Ideaalne igasugusteks sündmusteks ja sündmusteks. See mitte ainult ei lisa naiselikkust, vaid loob ka eriti moodsa moetrendi. Elegantne ja glamuurne. Laske kõigi silmadel ja komplimentidel puhata teie randmel.
  • SUUREPÄRANE KVALITEET: Käevõru on valmistatud kvaliteetsest roodiumiga kaetud materjalist. Hoiab käevõru ilusti käes. Plii-, nikli- ja elavhõbedavaba suurema ohutuse ja meelerahu tagamiseks. Näpunäide! Käevõru eluea pikendamiseks hoidke seda eemal veest, higist, kosmeetikast jne. Hoidke seda hoiukarbis või kotis, kui te seda ei kasuta.
  • IDEAALNE AKSESUUR ÜRITUSTEKS – Elegantne, stiilne ja lihtne käevõru sobib kõigi teie riietega ning on ideaalne aksessuaar teie pidude ja ürituste jaoks.
  • Romantiline kingitus: käevõru väärib tunnustust nii välimuse kui ka kvaliteedi poolest. TÄIUSLIK KÕIGILE, KEDA ARMASTATE: võite selle kinkida oma perele, naisele, armukesele, sõbrannale, emale jne. Need, kes selle kingituse saavad, on teie arusaamise eest väga tänulikud.

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 69.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked