Other users have also viewed

MEGA! COLOCASTLE erinevat värvi vildikad, 24 tk. UUS!

  • Item ID: 162941619
  • Share

MEGA! COLOCASTLE erinevat värvi vildikad, 24 tk. UUS!

Item ID: 162941619 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 22.09.2021 21:15:00
Closing time: Wed 29.09.2021 21:19:04
Viewed: 384
Last bidder: särasilm
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
55647 feedback    515 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store
  • peenejoone ots (0,4 mm) piirjoonte ja detailide jaoks, pintsliots (1-2 mm) värvimiseks ja värvimiseks, suurepärase mitmekülgsuse ja paindlikkusega. Värvipliiatsite komplekt võib hõlpsasti luua erinevaid stiile ja tunda kunsti võlu.
  • Vastupidav ja pehme nailonkiust harjapea, tekitades harja survet muutes laiemaid lööke. Akvarellist viltpliiatsid kirjutavad sujuvalt ja libisevad siledatel pindadel. Pärast kirjutamist saab seda kiiresti kuivatada, ilma et tint lekiks ja lehte määriks.
  • Lõhnatu, mittetoksiline veepõhine tint, ei kahjusta inimkeha ning vastab USA ja Euroopa CE-sertifikaadile ning EN71, ASTM D-4236 ohutusstandarditele. Lapsed ja täiskasvanud saavad värvipliiatseid enesekindlalt rakendada.
  • Laialt kasutatav: meie värvipliiatsitel on 24 värvi, säravaid värve, mis sobivad väga hästi käsitsi kirjutamiseks, täppide ajakirjade, kalligraafia, koomiksite, visandite, märkmike, värvimisraamatute, kalendrite jms jaoks. Need on ideaalsed värvipliiatsid täiskasvanutele, lastele, algajatele ja kunstitöötajad.

Kogus: 24 tk (erinevat värvi)

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~19 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked