MEGA! COLSUR Juhtmeta laadija, COLSUR 3 in 1 UUS!

MEGA! COLSUR Juhtmeta laadija, COLSUR 3 in 1 UUS!

Item ID: 195384803 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 6.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 05.06.2023 21:00:00
Closing time: Thu 15.06.2023 21:00:00
Viewed: 34
Last bidder: InnaKiri
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
141999 feedback    4002 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.8%positive feedback
view user's e-store

COLSUR Juhtmeta laadija, COLSUR 3 in 1

  • Märkused. Puudub kõrvaklappide kaabel ega iWatchi kaabel. Tootekaabel ja adapter antakse kingituseks. Kasutamisel peate selle kindlalt ühendama. ★ Uute kõrvaklappidega (nt AirPods 3 ja AirPods pro) USB-pistik ei tööta, kuna meie juhtmevaba laadimisjaam kasutab kõiki USB-pistikuid. Teisi meie toodete iWatchi seeriaid (7, 6, 5, 4, 3,2) ja kõrvaklappe (AirPods 1, 2) toetatakse tavaliselt laadimiseks.
  • 6 in 1 laadimisjaam ja USB ühendus: uusim uuendus toode aastal 2022. Saate oma tooteid samal ajal laadida juhtmevaba laadija COLSUR 6 in 1 kaudu. Kaasasolev QC3.0 adapter (9V/2A) toetab iPhone'i, iWatchi ja Airpodide kiiret laadimist. Samuti on täiendav USB-port, mis saab laadida midagi muud.
  • Kaasaskantav hoiukarp kaablitele: pakume kasti iWatchi kaablite või kõrvaklappide kaabli hoidmiseks, nii et see on ruumisäästlik ja hõlpsasti kaasaskantav. Androidi ja Apple’i kasutajatele pakume erinevaid kaaneid. Seda ei saa mitte ainult laadimiseks alusega ühendada, vaid laadida ka karbi tagaküljel oleva Type-C liidese kaudu ning kasti saab reisimise hõlbustamiseks eraldi kaasas kanda.
  • 3 heledusastmega laualamp: valguse heledusel on kolm taset: madal, keskmine ja kõrge, et rahuldada teie erinevaid vajadusi. Lisaks saab seda pidevalt hämardada (10%-100%), ilma segavate varjudeta. Pehme valgus ja virvendusvaba silmahoolduseks.
  • 5-minutiline edasilükkamise aeg ja mälufunktsioon: edasilükkamine lahendab uinumisprobleemi. Puudutage kella külge ja 5 minuti pärast heliseb digitaalne äratuskell uuesti, et saaksite nautida lühikest und. Mälufunktsioon jätab meelde viimati seadistatud äratuse aja. Märkus: pärast äratuse aja määramist ärge unustage äratust sisse lülitada, alles siis, kui ekraanile ilmub äratuse ikoon, tähendab see, et äratus on edukalt seadistatud.
  • Ohutu Qi-sertifikaadiga 15 W laadija: kiire juhtmevaba 15 W laadija on varustatud ülevoolukaitse, liigpingekaitse ja ülekuumenemiskaitsega. Juhtmeta laadimine sobib QI juhtmevaba laadimisega seadmetele. Sobib iPhone'i laadimisjaamale, uusima iOS-süsteemiga iPhone 14 pro max/13 pro max/13/12/11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XR/X/8; Samsung Galaxy Note 10/10 Plus/S10/S10E/Note9/S9/S8; Huawei P30 Pro, Mate 20 Pro/RS ja muud mobiiltelefonid. Üks juhtmevaba laadimisfunktsiooniga.

 

Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS! Poe näidis

Poe hind: ~69.99 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked