MEGA! Dawoo 1080 W elektriline kommniidimasin

  • Item ID: 185533682
  • Share

MEGA! Dawoo 1080 W elektriline kommniidimasin

Item ID: 185533682 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 35.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 30.11.2022 21:00:00
Closing time: Wed 07.12.2022 21:00:00
Viewed: 88
Last bidder: lilliannna
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
100529 feedback    2782 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Kaubanduskvaliteet: Dawoo komminiiti masina maksimaalne küttevõimsus 1080 W, pinge: 110 V - 120 V / 220 V - 240 V. 51cm roostevabast terasest toidukauss, lihtne puhastada. Alumiiniumist suhkru lekkimine, saab ühtlaselt kuumutada.
  • Omadused: LED-tulede ja imelise muusikaga vahukommimasin suudab ühe minuti jooksul toota kuni 2-3 maitsvat vahukommi ja annab teile unustamatu kogemuse
  • Kasulik ja mugav: tänu uuenduslikule disainile on seadistamine väga lihtne ja käsitsi puhastamine kiire, nii et saate nautida maitsvat toitu igal ajal, ilma et peaksite koristamisele tarbetult aega kulutama. Ideaalne sünnipäevapidude, reklaamide, festivalide, karnevalide ja laatade jaoks.
  • Täiuslik pärast müüki: kui teil on Dawoo kommniidimasina kasutamisel probleeme toote kvaliteediga, võite 24 tunni jooksul ühendust võtta meie klienditeenindusega ja asja eest hoolitseda. Soovime teile õnnelikku kasutamist!

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud!

Poe hind:~ 170 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked