MEGA! DEPSTECHi tööstuslik endoskoobikaamera. UUS!

MEGA! DEPSTECHi tööstuslik endoskoobikaamera. UUS!

Item ID: 213033989 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 35.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 20.05.2024 21:00:00
Closing time: Mon 27.05.2024 21:05:22
Viewed: 97
Last bidder: dannu123
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
207287 feedback    5574 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.

Eestikeelne juhend puudub.

Seisukord: UUS!

Poe hind: 79.99 EUR.

Ladu info: AG

 

Värv must
Video jäädvustamise eraldusvõime 1080p
Ühenduvustehnoloogia Endoskoop ecraniga
Bränd DEPSTECH
Riistvaraliides USB

Selle üksuse kohta

  • 70° x 2 lainurk topeltläätsedega: topeltläätsega kontrollkaamera saab vastavalt vajadusele lülituda erinevate vaatenurkade vahel ilma küljepeeglit paigaldamata. 70° FOV topeltvaatenurk võimaldab kitsasse kohta sattudes endoskoobil laiemat vaatenurka, ühe nupuga saab vahetada kolme vaatlusrežiimi. Plug and play, mugavam ja hõlpsam kasutada ja jälgida
  • 【Värviline ekraan ja tõeline 1080P】: täiustatud 4,3-tollise suure vaatenurgaga super-TFT-ekraaniga on horisontaalne vaatenurk umbes. 170° See endoskoobikaamera suudab teha teravaid pilte 2,0 MP ja sujuvate 1080P HD-videotega. Bluart 2.0 tehnoloogiaga reguleeritavad 7 LED-i annavad teile igast kontrollist selgema ülevaate. Sisseehitatud laetavat akut saab kasutada u. 4 tundi pidevat töötamist, kergesti laetav USB kaudu
  • Värskendatud 2. CMOS-kiip: Endoskoobid võtavad 2. CMOS-kiibi, mis toetab suurimat salvestuskiirust. Pildi viivituse probleemi lahendamine. Videote või fotode salvestamisel vahetage esi- ja külgkaamera vahel. Seda kasutatakse sageli sellistes valdkondades nagu autojuhtimine, mehaaniline hooldus, kodumasinate kontroll, koduhooldus, seinakonstruktsioonide kontroll jne
  • 【INDUSTRIAL SNAKE CAMERA】: 180° pöördnupp kaamera orientatsiooni muutmiseks seadistuses. IP67 veekindel ja 3 reguleeritavat heledustaset tagavad selge pildi ka hämaras. Esikaamera fookusala on 3–8 cm (1,2–3,1 tolli) ja külgkaamera mõõtmed on 2–6 cm (0,8–2,4 tolli). 16,5 m pikkuse pooljäik kaabel, mis paindub ja säilitab oma kuju ning võimaldab juurdepääsu erinevatesse kitsastesse kohtadesse
  • Kasulikud tarvikud ja suurepärane hoidik: DEPSTECH kontrollkaamera LCD-digitaalne endoskoop (sisseehitatud 32 GB TF-kaart), kasutusjuhend (ingliskeelne pole garanteeritud), USB-kaabel mikro-USB-ga ja tarvikute komplekt (sh konksud, magnet).

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked