MEGA! DIY väikeloomade puur!UUS!

MEGA! DIY väikeloomade puur!UUS!

Item ID: 214280625 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 24.26 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 13.06.2024 21:30:00
Closing time: Sat 22.06.2024 21:38:24
Viewed: 88
Last bidder: Toor88
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
211148 feedback    5676 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XL)
Omniva (L)
DPD Pickup locker/parcel shop (L)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account, Other method of payment (PayPal, Bitcoin, credit card etc)
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Ladu info:S

 

 
 
 
  • ✧Suurus: 140*70*105cm, kassipuur sobib 1-3 kassile, sobib ka merisigadele ja tuhkrutele, küülikutele ja teistele väikestele lemmikloomadele. 4-astmeline kassipuuriaed teie armastatud lemmikloomadele on lõbus ja turvaline koht, kus aega veeta või mängida
  • ✧Kvaliteet: valge E-katte pind võib vältida rooste tekkimist. Tugev ja vastupidav metalltraat ning ühenduspandla tugevdatud disain suudavad säilitada puuri stabiilsuse, ei lagune laiali ega karda paksu kassi.
  • ✧Ruum: ülisuur ruum pakub teie lemmikloomale viietärnilist mugavust ja selle saab asetada suurele kassi ronimisraamile, mis mahutab 99% liivakastist.
  • ✧ DIY: saate kassipuuri kokku panna oma ideede järgi ja teie rahulolu. See on ohutu ja töökindel, seda on lihtne lahti võtta ja kokku panna ning seda saab teha üks inimene. 2 platvormvoodit, 2 redelit, 2 ust.

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! There are some scam emails on the go, please do not share your contacts under the question answers.

  • No questions asked