Other users have also viewed

MEGA! Epessa Steam Deck 7-ühes dokkimisjaam, UUS!

MEGA! Epessa Steam Deck 7-ühes dokkimisjaam, UUS!

Item ID: 194683608 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 9.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 22.05.2023 21:00:00
Closing time: Mon 05.06.2023 21:08:22
Viewed: 68
Last bidder: ninzor
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
207079 feedback    5573 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store
 • 7-ühes dokk Steam Decki jaoks: varustatud HDMI 4K@60Hz väljundi, Gigabit Etherneti sisendi, 3 x USB-A 3.0 pordi ja 2 x USB-C pordiga (üks laadimiseks), et pakkuda teile paremat mängukogemust . (Märkus: toetab maksimaalset võimsust 100 W)
 • Stabiilsem ja usaldusväärsem: testide seeria abil leiti, et auruteki ja USB-C-kaabli eraldamine parandab oluliselt toote stabiilsust. Ja kaabel on video sujuvaks edastamiseks 90 kraadi asemel otse ühendatud. (Märkus: kaabel on kaasas)
 • 【Mõeldud auruteki ventilatsiooniavade jaoks】 Eksklusiivsed avad auruteki ventilatsiooniavade jaoks, ventilatsiooniavasid ei blokeerita, et teie aurutekk saaks hästi soojust hajutada.
 • Ideaalne sobivus: ABS-ist valmistatud dokkimisjaama tekstuur sobib ideaalselt aurutekiga. See auruteki dokk vastab teie erinevatele mänguvajadustele ja toimib ka alusena.
 • 【Lai ühilduvus】 See dokkimisjaam on mõeldud auruteki jaoks ning ühildub ka iPadi ja USB-C-pordiga Android-telefonidega.

  Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel, esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~49,99 EUR


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked