MEGA! EXVIST, 4K 8.0MP WiFi,Camera! UUS!

MEGA! EXVIST, 4K 8.0MP WiFi,Camera! UUS!

Item ID: 211345818 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 17.45 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 19.04.2024 21:00:00
Closing time: Thu 25.04.2024 21:05:41
Viewed: 68
Last bidder: rlink
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
199644 feedback    5415 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.
 
Eestikeelne juhend puudub.
 
Seisukord: UUS!

Poe hind: 100 EUR

Selle üksuse kohta Mitu leviedastust – sobib videovoo edastamiseks RTMP kaudu (toetatud ainult H.264) Wowza voogedastusmootorisse, YouTube'i, Twitchi, Ustreami, Facebooki otseülekandesse, otseülekandesse, Wirecasti, vMixi jne.

Samuti toetab see voo edastamist kahe aadressi kaudu. Heli ei pruugi YouTube'i otsevideo voogesituse korral nii hea olla. Mitu rakendust – rakendatav mitte ainult CCTV põhiseire jaoks, vaid ka otseülekannete jaoks, nagu videokonverents, videomäng, telemeditsiin, kaugõpe, suursündmused, WeMedia jne. Täisvärviline öösel sooja valgusega. Mitu protokolli – TCP/IP, DHCP, DNS, DDNS (3322, Oray, Dyndns), HTTP, RTSP, RTMP, VoIP, SNMP, IEEE802.1X, multisaade ja muud protokollid toetatud.

See ühildub Onvifi ja Hikvisioni privaatprotokolliga, mis võimaldab töötada koos iVMS-4200/8700 ja H.265-ga salvestatud videoga Hikvisioni NVR-iga.

Saadaval on mitu keelt – inglise, traditsiooniline hiina, lihtsustatud hiina, vene, saksa ja jaapani keel (see võib erinevatest püsivara versioonidest erineda). See võib automaatselt sobitada kasutaja arvuti süsteemikeelega, mis on teie jaoks palju lihtsam.

Ristbrauserid – toetatakse tõelisi ristbrausereid, nagu IE, Edge, Google Chrome, Firefox, Safari jne. Kasutajasõbraliku kasutajaliidese abil saate ka otse brauseri kaudu otseülekannet vaadata, heli AAC-ks määrata, bitikiiruseks 500 (soovitatav) , sisestage oma logo (jpg eraldusvõimega 200x200 pikslit) ja OSD-tekst ning kaugtäiendus jne.


 
 
 
 

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked