MEGA! Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja! UUS!

  • Item ID: 162331914
  • Share

MEGA! Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja! UUS!

Item ID: 162331914 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 140.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 10.09.2021 21:00:00
Closing time: Mon 20.09.2021 21:00:00
Viewed: 402
Last bidder: kong2
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
55407 feedback    488 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store

 Fmart ER550WS valge pesev robottolmuimeja

Robot Vacuum Cleaner

  • 【3-ühes nutikas robottolmuimeja vacuum Fmart Robot tolmuimeja saab tõhusalt puhastada teie vaiba, kõva põranda ning koguda lemmikloomade karvu ja tolmu. See võib korraga teha nii pühkimist kui ka pühkimistööd. Vaakumroboti sees on tohutu veepaak. Ja hõljukil on 4 puhastusrežiimi. Vastavalt puhastusvajadustele saate valida vastava puhastusrežiimi.
  • 【Kolmetasandiline veepaak】 Meie tolmuimejarobotil on 3 väljundkiiruse ja voolukiiruse taset. Robotialune mop jääb pühkimise ja pühkimise ajal märjaks. Veevool on ühtlane ja korralik, nii et põrand ei oleks liiga märg ega liiga kuiv.
  • 【Kaug-/rakenduskontroll】 Fmart robotitolmuimejal on 2 juhtimismeetodit: rakendus ja kaugjuhtimispult. Pakett sisaldab: tolmuimeja robot, kaugjuhtimisseade, pistik, mop ja juhised. Saate robotit juhtida nupule vajutades või rakenduse - FMART SMART abil.
  • 【Tundlik andur】 Fmart robotite hõljukpuhastil on sisseehitatud infrapunaandur, mis seinaga kokku puutudes automaatselt pöördub; välimine kest katab 5 mm kokkupõrkepuhvri, mis kaitseb kodu ja vaakumrobotit tarbetu kulumise eest ning parandab vaakumroboti kasutusiga. Fmart robottolmuimejal on sisseehitatud kukkumisvastane andur, mis tuvastab kõrguse ja pöörab treppidel kohtudes automaatselt ümber.
  • -Kukkumisvastane disain】 Meie nutikas tolmuimeja võib tunda ümbruse kõrgust, nagu trepid, lävi jne Seetõttu ei kuku see kõrgetelt kohtadelt ja planeerib teie majas optimaalse tee.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 279.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked