MEGA! Freediri - Kahekordne Anaalvibraator! UUS!

  • Item ID: 162632807
  • Share

MEGA! Freediri - Kahekordne Anaalvibraator! UUS!

Item ID: 162632807 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 21.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 16.09.2021 21:00:00
Closing time: Thu 23.09.2021 21:07:06
Viewed: 213
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
55028 feedback    448 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store 448 followers

1/7 IMPULSE-FLAP liigutused ja 7 vibratsiooni liigutused samal ajal annavad sellele anaalsele vibraatorile rohkem rõõmu, võimaldades meil eesnäärme ja munandite ning kliitori massaaži ja stimuleerimist. Ja selle anaalse vibraatori automaatne kuumutatud näpunäide pakub meile ülimat seksikogemust.

2/ UNIQUE BIG HEAD & ERGONOMIC CURVED SHAPE muudab selle anaalse vibraatori sobivamaks inimkehale pärast UNISEXi mänguasjana sisestamist. Ja see ei kuku ega tekita ebamugavusi. Ja otsapea muudab anaalse vibraatori hõlpsamini pärakusse. Ja määrdeained muudavad selle paremaks.

3/ UNIQUE BIONIC SHAPE toimib rohkem kui huvitav välimus. Kaks suurt EARS -i pakuvad munanditele pakkimise mugavamat tunnet. Kaks antenni ja kõrvad pakuvad rohkem punkt-punkt punkti massaaži ja stimuleerimist munanditele ja kliitorile

4/ KEHA TURVALINE SILIKOON ei jäta meile muret allergia pärast lõbutsemiseks. IPX6 VEEKINDLANE mänguasi ei piira vett seksi ja flirtimise uurimiseks. USB -LAADIMISE tõttu ei pea me patareisid vahetama. Kaugjuhtimispult ei ole USB -laetav, kuid töötab patareidega nagu teised mänguasjad.

5/ Diskreetne kohaletoimetamine ja pakkimine ning vastutav müügijärgne teenindus: iga pakend pakitakse täielikult ja saadetakse privaatselt. Pakume vastavalt müügijärgset teenust probleemide ilmnemisel

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 
 
Seisukord: Uus, poenäidis! Kasutamata! Pult ei tööta!
 

Poe hind: 39,99 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked