Other users have also viewed

MEGA ! G-punkti klassikaline vibraator, realistlik dildo.UUS

 • Item ID: 188654359
 • Share

MEGA ! G-punkti klassikaline vibraator, realistlik dildo.UUS

Item ID: 188654359 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 22.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 25.01.2023 21:00:00
Closing time: Sat 04.02.2023 21:00:00
Viewed: 144
Last bidder: yllark
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109923 feedback    3084 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

     G-punkti klassikaline vibraator, realistlik dildo

 • Lihtne kasutada: ainult kaks nuppu, üks sageduste juhtimiseks vastavalt oma soovile, soovitud vibratsioonirežiimi leidmiseks ja üks sisse- ja väljalülitamiseks.
 • Traditsiooniline aku disain: erinevalt praegu populaarsest taaslaetavast režiimist naaseb see algse aku traditsioonilise disaini juurde. 2 AAA patareid (ei ole kaasas) tuleb paigaldada koheseks kasutamiseks ilma tundide kaupa laadimist ootamata.
 • 10 vibratsiooni: 20,5 cm pikk ja 3,2 cm lai, alternatiivsed 10 erinevat vibratsioonimustrit võimaldavad.
 • Silikoonvibraator: kasutame ainult kvaliteetset vedelat silikooni, vähendamata vaginaalset tundlikkust.
 • ❤ [Konfidentsiaalne transport ja sõbralik klienditeenindus] - Kõik tooted on pakendatud tavalisse karpi. Selle välimus on tegelikult sama, mis teistel Amazoni toodetel. Kui teil on küsimusi, võite meiega ühendust võtta Amazoni kaudu. Tänu peenele pakendikarbile sobib see dildo vibraator ka kingituseks Sinu partnerile.

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~45 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked