MEGA! GALAYOU R1 - 2K Väliseirekaamera akuga!

MEGA! GALAYOU R1 - 2K Väliseirekaamera akuga!

Item ID: 211528140 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 28.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 23.04.2024 21:00:00
Closing time: Tue 30.04.2024 21:00:00
Viewed: 95
Last bidder: Aivar1000
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
199667 feedback    5414 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.
 
Eestikeelne juhend puudub.
 
Seisukord: Kasutatud! 

Poe hind: 99.99 EUR

Ladu info: S

 

100% juhtmevaba ja IP 65 veekindel: see välistingimustes töötav akuvalvekaamera on varustatud kahe laetava akuga, mida saab pidevalt toita kaasasolevast päikesepaneelist. Seega saate päikesekaamera paigaldada kõikjale, isegi ilma pistikupesa. Väga praktiline ja säästlik. Kaitseklassiga IP65 ei ole kaamera kasutamine vihmastel ja lumistel päevadel probleem.

2K eraldusvõime ja kallutamine/panoraam/suum: 2K eraldusvõimega suudab see akuvalvekaamera pakkuda päeval ja öösel selgemat pilti kui 1080P. Aku väliskaamera toetab 350° pöörlemist, 90° kallutamist ja 4x digitaalset suumi, pakkudes teie kodule igakülgset kaitset ilma pimealadeta.

Liikumistuvastusega PIR-liikumisandur: erinevalt teistest tavalistest kaameratest on sellel juhtmevabal välisvalvekaameral sisseehitatud PIR-liikumisandur, mis suudab temperatuuri järgi tuvastada inimkeha, vähendades oluliselt valehäireid. Rakenduses salvestatakse 10-sekundiline liikumisvideo ja liikumise tuvastamisel saate oma telefoni reaalajas teate.

Värviline öine nägemine prožektorite ja häiresireeniga: päikeseseirekaamera toetab kolme öövaatlusrežiimi: infrapunarežiim, täisvärvirežiim ja häiresireen. Seadke häiresireen ja prožektorid liikumise tuvastamisel automaatselt sisse lülituma, et saaksite sellest kohe teada ja soovimatuid inimesi ära hoida.

Kahesuunaline heli ja jaga pereliikmetega: Välistingimustes oleval päikesevalvekaameral on sisseehitatud kõlar ja mikrofon, et saaksid äpi kaudu kaamera ees oleva inimesega rääkida või sissetungijaid tõrjuda. Väga mugav on ka see, et jagate oma WLAN-i IP-kaamerat kuni 3 kasutajaga, et saaksite rakenduses samal ajal videoid vaadata.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked