MEGA! GOLDGE värvilised vildikad komplekt, 20tk! UUS!

  • Item ID: 163984662
  • Share

MEGA! GOLDGE värvilised vildikad komplekt, 20tk! UUS!

Item ID: 163984662 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 17.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 12.10.2021 21:00:00
Closing time: Mon 18.10.2021 21:00:30
Viewed: 142
Last bidder: sihva
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
58648 feedback    718 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
OSTA CREDIT 200€ €/ per month
see more
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store

GOLDGE värvilised vildikad komplekt

1

  • Mugavad pehmed harjad: saate hõlpsalt tõmmata õhukesi, keskmisi ja laiu jooni, ots on paindlik, pehme ja vastupidav, mis naaseb oma esialgsele kujule ka pärast rasket kasutamist.
  • Ohutu ja mittetoksiline: ohutu ja mittetoksiline. EN71 sertifitseeritud mittetoksiliste veepõhiste pigmentidega saab neid julgelt kasutada.
  • Ilus akvarelliefekt: saate soovitud värvi loomiseks kasutada vesipintslit koos akvarellipintsliga. Joonistage hõlpsalt gradiente, varje, segatud värve jne.
  • Väga palju erinevaid kasutusvõimalusi: rakendatav illustratsioonide, ajalehtede, maalide, kummitemplite, arhitektuuriliste jooniste ja koomiliste jooniste puhul.

1

1

1

Mugavad pehmed harjad

Saate hõlpsalt joonistada peeneid, keskmisi ja laiu jooni, ots on paindlik, pehme ja vastupidav, mis naaseb oma esialgsele kujule ka pärast rasket kasutamist.

Ohutu ja mittetoksiline

Ohutu ja mittetoksiline. Mittetoksiliste EN71 sertifikaadiga veepõhiste pigmentidega saab neid julgelt kasutada.

Ilus akvarelliefekt

Soovitud värvi loomiseks saate kasutada vesipintslit koos akvarellipintsliga. Joonistage hõlpsalt gradiente, varje, segatud värve jne.

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis - müügipakend on kahjustatud!

Poe hind:~ 28 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked

Osta krediiti pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega ja küsi nõu asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 23,03% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 40 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2783,01 € ja tagasimaksete summa 2753,11 €.