MEGA! Govee DreamView T1 Pro TV nutivalgusti, 55-65"!

  • Item ID: 188559879
  • Share

MEGA! Govee DreamView T1 Pro TV nutivalgusti, 55-65"!

Item ID: 188559879 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 55.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 23.01.2023 21:30:00
Closing time: Wed 01.02.2023 21:33:08
Viewed: 187
Last bidder: joonaskarl
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
110667 feedback    3097 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Govee DreamView T1 Pro teleri taustvalgus (605B) toob igasse kodukinosüsteemi enneolematult kaasahaarava visuaalse kogemuse. Selle kaamera ja mikrofon jäädvustavad teie sisu värve, liikumist ja heli ning projitseerivad RGBIC ribavalguse ja kahe valgusriba kaudu automaatselt reaalajas reaktiivse kallutatusega valgustuse tagaseinale. Rakenduste juhtimine Govee Home'iga või hääljuhtimine Alexa või Google'i assistendiga.

Kit de inmersión Govee

  • Govee Visual Experience: selles komplektis on ühendatud meie põhisüsteemi DreamView LED-teleri taustvalgus 2 nutika valgusribaga veelgi täiuslikuma reaktiivse meeleoluvalgustuse jaoks, mis viib iga kodukino või mänguseade järgmisele tasemele.
  • Nutikas värvide sobitamise tehnoloogia: 1080p Colorsense kaamera, LED-taustvalgustuse ja 2 RGB LED-valgusribaga reageerivad meie nutikad värvimuutvad meeleoluvalgustid kogu teie meelelahutussisule reaalajas.
  • Kombineeritud video ja heli sünkroonimine: see nutiteleri valgustussüsteem mitte ainult ei liigu ega muuda heledust sünkroonis ekraanil kuvatavate piltidega, vaid sünkroonib ka teie lemmikfilmide või -videomängude helidega, et DreamView jõuaks tõepoolest kaugemale.
  • Energiseerivad mitmevärvilised RGBIC-efektid: Govee DreamView sisaldab sisseehitatud sõltumatuid juhtkiipe (IC-sid), mis võimaldavad LED-ide rühmi individuaalselt juhtida, võimaldades projitseerida mitut värvi üheaegselt tagaseintele.
  • Nutikas hääl- ja rakendusjuhtimine: ühildub Alexa ja Google'i assistendiga värvide, režiimide ja efektide käed-vabad hääljuhtimiseks. Kogege põhjalikult Govee Home rakenduse nutikaid funktsioone, sealhulgas värvide ja efektide kohandamist, valguse ajakava ja muusikarežiime.
Rikkalikud eelseadistatud valgusefektid
Juurdepääs 32+ animeeritud valgustusstseenile, mis on inspireeritud loodusest, meeleoludest, pühadest ja igapäevastest tegevustest, et valgusvoog sobiks iga sisekujundusstiiliga. 8 isetegemise režiimi võimaldavad teil luua ka oma stseenirežiime.
Video ja heli sünkroonimine
Nautige meelelahutuskogemust, mis viib iga kodukino uuele tasemele. Sisseehitatud ülitundlik mikrofon tabab hõlpsalt helisid, mis sobivad teie heliga.
Govee Envisual Color-Match tehnoloogia
Jäädvustage nutikalt ekraanil olevad värvid ja rakendage need automaatselt samaaegselt teleri LED-taustvalgustele ja valgusribadele.

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud! Ühendab ainult ühe küljelambiga, teine ei reageeri ja lihtsalt vilgub!

Poe hind:~ 195 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked