Other users have also viewed

MEGA! Hama 186418 Black Line Plus ilmajaam! UUS!

  • Item ID: 156094434
  • Share

MEGA! Hama 186418 Black Line Plus ilmajaam! UUS!

Item ID: 156094434 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 30.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 07.05.2021 21:00:00
Closing time: Thu 13.05.2021 21:00:00
Viewed: 214
Last bidder: Janet1990
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 41917
/ view user's e-store
Hama 186418 Black Line Plus ilmajaam
  • Bränd: Hama
  • Traadita ilmajaam sise- ja välistingimustes kasutamiseks: hõlpsasti loetav VA ekraan kuvab temperatuuri, niiskust, õhurõhku, kuufaasi, kellaaega ja kuupäeva digitaalselt.
  • Ilmaprognoos järgmiseks 12 kuni 24 tunniks: ilmatrend (7 ikooni), mis põhineb termomeetri, hügromeetri ja baromeetri mõõdetud andmetel.
  • Välisanduriga mõõtmisjaam: traadita andur, mille tegevusraadius on kuni 50 m, ühendada saab veel 2 välist sensorit, külmahoiatus hoiatab temperatuuril alla +1 ° C.
  • Erifunktsioonid: baromeeter näitab õhurõhu muutusi, soojusindeksi arvutatud temperatuuri, hallituse detektor hoiatab hallituse tekkimise ohu eest.

Tugijaamast ja välisandurist koosnev komplekt.

Ilmaprognoos koos trendinäidikuga.

Suvekleit ja sandaalid või eelistate vihmajopet ja kummikuid? Meie traadita ilmajaamaga ei saa te enam ilma üllatada. Enne hommikul kodust lahkumist teate, kas sajab vihma või jääb päikeseliseks.

 

Traadita välissensor.

Juhtmevaba külmumisanduriga välisandur.

Kui teie öökapil on ilmajaam Black Line Plus, teate täpselt, kuidas ilm on. Enam ei pea end sooja voodist piinama ja rulood avama. Kuni 50 m ulatusega mõõtmisjaam näitab, kui väljas on tormine ja võite lihtsalt pikali heita. Niipea, kui temperatuur langeb alla +1 ° C, hoiatab alarm külmaohu eest. Nüüd tuleb püsti tõusta ja auto akendelt jää ära kraapida.

Kas soovite jälgida ka temperatuuri keldris ja garaažis? Pole probleemi, tugijaama saab ühendada veel kahe välisanduriga.

 

Professionaalsed omadused ilmateadjatele.

Hallitusriski kuvamine.

Kas soovite, et teie kodus ei oleks hallitust? Hallituse tuvastamise funktsiooniga ilmajaam jälgib sisekliimat ja hoiatab hallituse tekkimise ohu eest. Tugijaam hindab mõõdetud väärtusi ja hindab hallituse riski neljaastmelises skaalal. Nii saate reageerida ja suunata ventilatsiooni ja kütmist. Lisaks arvutab jaam kastepunkti suhtelise õhuniiskuse ja temperatuuri järgi. Kui temperatuur langeb alla selle punkti, kondenseerub osa niiskusest. Tekivad veepiisad, mis võivad põhjustada hallituse plekke või hallitust.

Baromeeter.

Kas soovite paar päeva enne teada, kuidas ilm on läinud? Seejärel vaadake baromeetrit: see mõõdab atmosfääri õhurõhku. Nendest lugemistest saate teha järeldusi järgnevate päevade ilmakäigu kohta. Aeglane, kuid pidevalt tõusev õhurõhk tähendab tavaliselt, et ilm on parem. Aeglaselt langev trükis näitab tavaliselt hea ilma perioodi lõppu.

Soojusindeks.

Kui suvel on lämbe, tundub ilm mõnikord kuumem kui tegelikult. Selle põhjuseks on niiskuse ja temperatuuri suhe. Ilmajaam arvutab soojusindeksi ja kuvab ka vilditemperatuuri üle 26,7 ° C. Nii saate end kaitsta ja vältida tervisekahjustusi, mis on põhjustatud kuumakahjustustest.

Kuu faasid.

Kas täiskuu või poolkuu on täna? Kui soovite jälgida kuukalendrit, sobib meie ilmajaam "Black Line Plus" teile suurepäraselt. Tugijaam näitab teile igapäevast kuufaasi sümbolite abil: ideaalne aeg juuste lõik

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 75 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked