Other users have also viewed

MEGA! Hijunmi USB realistlik vibratsioon dildo 22cm! UUS!

  • Item ID: 154716861
  • Share

MEGA! Hijunmi USB realistlik vibratsioon dildo 22cm! UUS!

Item ID: 154716861 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 43.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 12.04.2021 21:00:00
Closing time: Mon 19.04.2021 21:04:51
Viewed: 306
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.5% / 37060
/ view user's e-store

 Hijunmi USB realistlik vibratsioon dildo

  • [Võimas vibratsioon ja kiirus] Realistlik tõukejõu dildo sisaldab palju erinevat vibratsiooni ning tõukejõu ja pöörlemiskiirust. Ükskõik, kas see on üles, alla või ümber, pakub see aistinguid, mis pole mitte ainult keskendunud teie g-punktile, vaid kõikjal närvilõpmetele.
  • Realistlik dildo: vibreeriv dildo on loodud reaalses elus välja nägema ja tundma end püstise mehe peenisena. Pöörlev pea on loodud teie seksuaalse naudingu märgatavaks suurendamiseks ning mitme kiirusega vibreeriv võll sisaldab veene ja pallikomplekti, et parem realistlik tunne oleks.
  • KEHA OHUTU MATERJAL - G Spot dildo on valmistatud meie ülihügieenilisest vedelast silikoonist, mis on kehaohutu, ftalaadivaba, lateksivaba ja valmistatud karmiks mängimiseks. See sobib ideaalselt ka allergikutele või tundliku nahaga inimestele. Ohutu igat liiki tupe-, päraku- või suuõõne nautimiseks.
  • Juhtmevaba kaugjuhtimispult: sisseehitatud traadita tehnoloogia võimaldab teil püstises režiimis vallandada sellest realistlikust dildost erakordse vibratsiooni. Tutvuge klanitud traadita kaugjuhtimispuldiga palju hämmastava vibratsioonifunktsiooniga - jõud teie tungiva potentsiaali ületamiseks on teie (või teie partneri) kätes.
  • [Käed vabad orgasmid] Selle peenise seksleluga on kaasas ka uskumatult tugev iminapp, mis võimaldab kasutada ka rakmeid. See võib kleepuda peaaegu igale siledale ja tasasele pinnale, tagades, et leiate oma G-punkti mis tahes valitud nurga alt. Istudes, seistes või lamades on võimalusi lõputult.

Esimesed pildit on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS! Kasutamata! Poe näidis!

Poe hind:~ 59 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked