Other users have also viewed

MEGA! HISIONLEE,Dildo - masturbatsioonipüksi​d, UUS!

  • Item ID: 185483671
  • Share

MEGA! HISIONLEE,Dildo - masturbatsioonipüksi​d, UUS!

Item ID: 185483671 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 7.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 29.11.2022 21:00:00
Closing time: Tue 06.12.2022 21:01:32
Viewed: 202
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
99979 feedback    2758 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Täielikult lakknahast kummist valmistatud õmblusteta ja nahka tihedalt istuvat materjali on äärmiselt lihtne puhastada ja hooldada. Kõrge vöökohaga lakknahast püksid peidetud realistliku dildoga tagavad diskreetse naudingu kandmise ajal, mugavad kanda.
  • Dildo sees on lihtsalt ideaalses suuruses, mitte liiga suur, aga samas ka piisavalt suur. See on väga pehme, meditsiiniline silikoonmaterjal, nii et see on väga ohutu, ärge kartke seda kasutada.
  • Pange see selga ja kui lähete, eriti kui trepist alla lähete, on see väga stimuleeriv. Saate kogeda erinevaid aistinguid, nautida orgasmi üksi.
  • Samuti saate lamada voodil, liigutada keha, suurendada dildo ja tundlike osade hõõrdumist. Järgmine kord on orgasmi nautimiseks.
  • Kui te seda ei kanna, kasutage dildona, võite sisestada või välja tõmmata, kiirus on otsustada.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 25 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked