Other users have also viewed

MEGA! Hismith AK-09 Mini kompaktne sex dildo seks masin UUS!

  • Item ID: 191654766
  • Share

MEGA! Hismith AK-09 Mini kompaktne sex dildo seks masin UUS!

Item ID: 191654766 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 75.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 22.03.2023 21:30:00
Closing time: Wed 29.03.2023 21:34:54
Viewed: 145
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
121304 feedback    3380 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Hismith AK-09 Mini kompaktne sex dildo seks masin

  • Rakenduse juhtimine kaugjuhtimisega: Hismith on uuendanud riist- ja tarkvara, nüüd saate nautida pikamaafunktsioone, et muuta oma seksuaalelu veelgi teravamaks. Laske oma partneril kontrollida, olenemata sellest, kus te viibite ja kui kaugel on teie partneriga vahemaa.
  • Looge mustreid ja programmeeritavaid: programmeerige oma seaded ja saate täpselt seda, mida soovite. Samuti saate oma režiimi/programmi kogukonnas jagada
  • Sisseehitatud programm: 8 režiimi on juba saadaval, muutke režiime puldiga või oma Android või iOS telefoniga
  • Kogukonnavahetus: tänu rakendusele Hismith saate jagada oma kogemusi kogukonnaga ning loomulikult saate kohtuda ka uute sõpradega, teiega vestelda või oma mustreid vahetada
  • Funktsioonide pidev uuendus: meie IT-spetsialistid arendavad funktsioone pidevalt. Varsti on tulemas veelgi põnevamaid mänguviise. Te ei pea enam oma riistvara uuendama

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis! Esinevad kriimud korpusel!

Poe hind:~ 399.90EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked