Other users have also viewed

MEGA! Hotoolme ehete valmistamise komplekt. UUS!

  • Item ID: 159784016
  • Share

MEGA! Hotoolme ehete valmistamise komplekt. UUS!

Item ID: 159784016 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.61 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 20.07.2021 21:15:00
Closing time: Tue 27.07.2021 21:20:48
Viewed: 121
Last bidder: tertu
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52059
/ view user's e-store
  • 740 erinevat tüüpi ehtehelmeid, 435 erinevat tüüpi ehtetarvikuid ja võlusid, 3 erinevat tangit (must), 1 lõngkäär, 1 pintsetipaar, 4 pärlitraati, 1 avatud hüpperõnga tööriist, kõik pakitud hoiukarbis, piisab teie ehtekunsti ideede tegemiseks.
  • Lõputud võimalused: erineva suurusega ja värvilised helmed, millel on piisavalt teadmisi, et aidata teil luua oma stiilile vastavaid boho-, romantika-, kivi- või vintage ehteid.
  • See komplekt võimaldab teil olla loov igal ajal ja igal pool. Tänu oma kaasaskantavusele saate seda komplekti kasutada puhkustel, telkimisreisidel, maanteel või mujal.
  • Kõik teie helmed, võlud, tulemused ja tööriistad on jagatud erinevatesse kambritesse ja on hästi organiseeritud kolmetasandilistesse kaanega mahutitesse; Kaasaskantav, virnastatav, suletav.
  • Teie parim sõber, õde ja kõik kunstnikud armastavad seda käsitöökomplekti jõuludeks, sünnipäevaks, sõbrapäevaks, emadepäevaks, et luua käsitsi valmistatud ja ainulaadseid ehteid. Meie komplekt sisaldab kõiki moeehete komplektide tarvikuid.

See komplekt sisaldab kõiki tarvikuid, et kohe ainulaadseid käsitsi valmistatud ehteid looma hakata.

Pange oma komplekt kokku ja veenduge, et suudaksite alati oma ehteid sobitada uusimate moesuundadega.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~33 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked