Other users have also viewed

MEGA! Huawei Band 4 Aktiivsusmonitor, Nutikell! UUS!

  • Item ID: 155600785
  • Share

MEGA! Huawei Band 4 Aktiivsusmonitor, Nutikell! UUS!

Item ID: 155600785 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 16.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 29.04.2021 21:00:00
Closing time: Thu 06.05.2021 21:19:20
Viewed: 133
Last bidder: pillekas79
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 41708
/ view user's e-store

Nooruslik disain koos ergonoomilise mugavusega

2,5D puutetundlik värviline ekraan pakub hämmastavat visuaalset kogemust, kaasahaaravat kasutajaliidest ja nutikaid sõnumiteateid.
Tänu professionaalsetele optilistele seadmetele, protsessori kiibile ja tehisintellekti algoritmile jälgib HUAWEI TruSeen™ sinu pulssi väga täpselt.

Too välja oma unikaalsus
Väljenda ennast, andes oma seadmele nii palju isikupära, kui parasjagu soovid.
HUAWEI Watch Face Store pakub erinevaid sportlikke, intelligentseid ning multifilmi ja kõrgtehnoloogilises stiilis displei kujundusi. Muuda oma stiili vastavalt tujule.

Lihtne laadimine ja pikk kasutusaeg
Vabane erinevatest kaablitest ja laadijatest. HUAWEI Band 4 sisseehitatud USB-otsik sobib tavaliste USB-laadijatega, nii et saad seda laadida kus ja millal iganes. Ühe laadimisega saad üle kuue päeva kasutusaega.

Nutikas pulsisageduse jälgimine
Tänu professionaalsetele optilistele seadmetele, protsessori kiibile ja tehisintellekti algoritmile jälgib HUAWEI TruSeen™ sinu pulssi väga täpselt. See pakub ka intelligentseid meeldetuletusi vibratsiooni kaudu, kui pulss ületab maksimaalset keskmist pulssi. Öörežiimis tagab parema une vähem tähelepanu äratav "nähtamatu" valgus.

Hoolitse oma parema une eest
Hea une kvaliteet on tervisliku elu alus. HUAWEI TruSleep™ 2.0 jälgib sinu pulssi une ajal, et ära tunda nelja une faasi ja analüüsida une kvaliteeti. Lisaks 6 tüüpi uneprobleemide tuvastamisele pakub see ka soovitusi, mis aitavad sul paremini magada.

Saa aktiivseks ja püsi aktiivsena
Väli- ja sisetingimustes jooksmine, jalutamine ja jalgrattasõit 6, elliptiline trenažöör, sõudmine, vabatreening. Vali mugavalt üheksa treeninprogrammi hulgast ja jälgi oma treeninguid. HUAWEI Band 4 pakub üksikasjalikke andmeid treeningtulemuste kohta, näiteks pulss, pulsisageduse tsoon, sammud, distants, kiirus, kalorid ja palju muu. Nii saad end kohandada edukamateks treeninguteks.

Assistent sinu randmel
Teated sõnumite või telefonikõnede kohta, leia minu telefon funktsioon, Remote Shutter - kõik see ainult sõrmepuudutusega randmele. Ela efektiivselt koos HUAWEI Band 4-ga.

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~54 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked