MEGA! imoo kellatelefon Z1 Kids Smart Watch UUS!

MEGA! imoo kellatelefon Z1 Kids Smart Watch UUS!

Item ID: 203780491 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 13.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 30.11.2023 21:00:00
Closing time: Thu 07.12.2023 21:10:27
Viewed: 103
Last bidder: küünal13
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
177284 feedback    5012 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store
  • ⌚Kauakestev HD-video- ja telefonikõne ning perevestlus – püsige oma lastega ühenduses: imoo kids nutikell võimaldab vanematel ja lastel igal ajal silmast silma vestlusi nautida. 2MP lainurkkaameraga ei näe vanemad mitte ainult oma lapsi, vaid teavad ka olukorda selgelt. imoo kids smartwatch hoiab pereliikmed ühenduses, saates üksteisele sõnumeid.
  • ⌚Reaalajas asukohavalve turvalisus vajalikule inimesele: laste GPS-i nutikellaga leiate oma lapse hõlpsalt üles, avage lihtsalt telefonis rakendus imoo, leidke navigeerimisfunktsioon, mis võimaldab teil oma lapse asukohta reaalajas teada saada. . Kui teie laps kannab imoo Watch Phone Z1, saate imoo APP kaudu jälgida ka lapse liikumisolekut.
  • ⌚IPX8 veekindel ja pikema aku tööeaga imoo nutikell: Kvalifitseeritud veekindlast materjalist imoo nutitelefonikell võimaldab lastel vees mängimist nautida. Moodsa räni anoodaku tehnoloogiaga varustatud imoo Watch Phone Z1 aku tööiga on sama aku kaalu ja mahu kategooria all pikem.
  • ⌚Klassirežiim ja võõraste tagasilükkamine – laste häirimise välistamine: vanemad saavad lastele mõeldud imoo nutikella jaoks määrata klassirežiimi ja võõraste tagasilükkamise. Lapsed saavad koolis keskenduda õppimisele ilma ootamatute häirete ja ohtudeta. Äratuskella funktsioonide abil saavad lapsed oma aega paremini sisustada.
  • ⌚Rohkem funktsioone ja rohkem naudingut: kasutage rakendust imoo APP alaliselt tasuta, saate siduda imoo Watch Phone Z1 pereliikmete nutitelefonidega ja kõik saavad perevestluse, häälkõne või videokõne kaudu ühendust pidada. Kui pange kaks imoo laste nutikella kokku, saavad lapsed hõlpsalt sõpru lisada.
  • ⌚Idee kingitus lastele: see imoo Watch Phone Z1 pole mitte ainult parim jõulukink lastele, vaid ka ideaalne sünnipäevakink teie lastele. See lastele mõeldud nutikell sobib ainult standardse Nano-SIM-kaardiga. Ühilduvad operaatorid: O2, Vodafone ja LEBARA. Kui teil on probleeme MVON-i SIM-kaardi kasutamisel, minge oma imoo rakendusse - rohkem - vaatamise seaded - pääsupunkti nimi (APN).

 

Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS! Poe näidis

Poe hind: ~129.99 EUR.


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

23.02 - oleme avatud 11-15.

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked