Other users have also viewed

MEGA! Innsky, 1500W Kuumaõhuga fritüür, 10L! UUS!

  • Item ID: 188749176
  • Share

MEGA! Innsky, 1500W Kuumaõhuga fritüür, 10L! UUS!

Item ID: 188749176 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 42.70 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 27.01.2023 21:15:00
Closing time: Mon 06.02.2023 21:16:22
Viewed: 216
Last bidder: juts43
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
110690 feedback    3099 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
toote mõõtmed 41D x 41L x 46H cm
värvi Must
mahutavus 10 liitrit
materjalist 18/8 roostevaba teras/plast
  • Võrreldes tavalises fritüüris küpsetamisega võtab konvektsioonahi kasutusele uue tehnoloogia, mis muudab sisemise ventilaatori soojusvoo kiireks. Tekib 360° kuuma õhu ringlus toiduvalmistamiseks (ventilaatori müra alla 65 dB). See võib muuta friikartulid krõbedaks ja kana mahlakaks, samal ajal väheneb õli maht 80%. Valmis toit maitseb täpselt sama hästi kui fritüüriga.
  • Innsky IS-AF002 pole mitte ainult õhufritüür, vaid ka grill, puuviljakuivati, pitsaahi ja ahi. Laias temperatuurivahemikus 80 ℃ kuni 200 ℃ saate seda masinat kasutada röstimiseks, küpsetamiseks, grillimiseks, toiduvalmistamiseks, röstimiseks ja kuivatamiseks. Eriti suure mahutavusega 10-liitrine kaheplaadiline õhufritüür võimaldab valmistada maitsvat madala rasvasisaldusega toitu suuremale hulgale pereliikmetele.
  • Puudutage ikooni, et hõlpsasti valida küpsetusrežiim ja valmistada oma lemmikroog. Uus pöörlemisrežiim pöörab toitu nii, et see kuumeneb ühtlaselt ilma toitu käsitsi raputamata. Valgusfunktsiooni abil saate ahju sisemust valgustada ja kontrollida toidu küpsetusastet. Ükskõik kui võõras teile toiduvalmistamine poleks, saate küpsetada mahlast grillkana ja maitsvat grillliha jne.
  • 2 alust kuivatamiseks ja mitmetasandiliseks toiduvalmistamiseks, 6 praevardat prae jaoks, 1 trumlikorv friikartulite jaoks, 1 linnulihapraad kanaprae jaoks, 1 nõrutusalus ja 1 praekahvel. Selle tarvikuga saate küpsetada mitmel viisil. Mis tähendab, et saate kaasasoleva retseptiga valmistada maitsvamaid sorte.
  • Toiduvalmistamine on kiire, ilma õliaurude pritsmeteta kogu köögi tööpinnal. Ahju uks on eemaldatav, kõik eemaldatavad osad saab panna nõudepesumasinasse ning peale puhastamist kuuma õhuga kuivatada. See muudab tüütu töö imelihtsaks!

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~145.99 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked