MEGA! Innsky kuumaõhufritüür, IS-EE004

  • Item ID: 185586047
  • Share

MEGA! Innsky kuumaõhufritüür, IS-EE004

Item ID: 185586047 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 58.49 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 01.12.2022 21:00:00
Closing time: Sat 10.12.2022 21:07:43
Viewed: 299
Last bidder: tonu1982
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
99972 feedback    2758 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Õrn toiduvalmistamisel – praadimine, keetmine, grillimine ja küpsetamine roostevabast terasest valmistatud Innsky kuumaõhufritüüris on toidu suhtes väga õrn. Nii säilivad vitamiinid ja muud toitained. Kandiline korv mahutab 5,5 liitrit toitu ja sellest saab valmistada maitsvaid madala rasvasisaldusega toite 5-6 portsjoni jaoks.
  • Tervislik toitumine: kuumaõhufritüüri tööpõhimõte on, et toit valmib 360° läbi kuumaõhufritüüri. See kasutab Maillardi reaktsioonipõhimõtet, mis tagab, et friikartulid muutuvad krõbedaks ja kana mahlane, samal ajal väheneb õli maht 80%. Maitsete kadumise pärast ei pea muretsema, valmistoit maitseb sama mõnusalt kui fritüüriga.
  • LED-puuteekraan Sellel kuumaõhufritüüril on 7 eelmääratletud programmi, mille saate valida ühe nupuvajutusega. Saate oma lemmikroa valmistada vaid ühe nupuvajutusega ja ilma suurema vaevata. Temperatuuri (80-200°C) ja valmistamise aega (kuni 60 minutit) saate ka käsitsi seadistada.
  • Ohutus ja energiasääst: sahtel on varustatud kvaliteetse kattega, mis hoiab ära põlemise ja muudab puhastamise lihtsamaks. Käepide jääb alati jahedaks ja võimaldab valmis nõud ohutult eemaldada. 60-minutiline taimer ja mälufunktsioon pakuvad täiendavat turvalisust ja aitavad säästa energiat.
  • Küpsetusviis: õhk kuumutatakse ideaalse temperatuurini ja ringletakse suurel kiirusel küpsetuskambris, nii et toit valmib ühtlaselt ja väljast, krõbe ja kuiv, kuid jääb seest pehme. Õli siiski täielikult ära ei kaotata: piisab ühest lusikast. Tänu suurele jõudlusele saab seda kohe soojendada, säästes mitte ainult õli, vaid ka kütmiseks ja jahutamiseks kuluvat aega.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud!

Poe hind:~ 170 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked