Other users have also viewed

MEGA! Inspireeriv Kafilci võtmehoidja sünnipäeva 100tk UUS!

  • Item ID: 185597138
  • Share

MEGA! Inspireeriv Kafilci võtmehoidja sünnipäeva 100tk UUS!

Item ID: 185597138 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 4.65 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 01.12.2022 21:00:00
Closing time: Thu 08.12.2022 21:00:00
Viewed: 45
Last bidder: paekas3
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
101813 feedback    2824 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

võtmehoidjad, erinevat tüüpi

Parimad kingitused kolledži üliõpilastele – mu tütar, ära kunagi unusta, kui väga ma sind armastan, vanemaks saades seisad silmitsi paljude väljakutsetega, anna endast parim. Ma ei ole sinuga, aga ma tean, et ma usun, et sa oled ja jääd alati olema üks parimaid asju, mis minuga kunagi juhtunud on, armastatud isa.
Magusad 16/18/21 kingitused talle - Parimad kingitused tütrele sünnipäevaks, jõuludeks, tänupühaks, uusaastaks, sõbrapäevaks, emadepäevaks, perekonna kokkutulekuks, pulmakingid isalt, pruudi emalt.
Peen pakendikujundus: valmis kinkimiseks. Teeb isalt, emalt ja tütrelt kõige kallimaid kingitusi või läbimõeldud kaaslasekingitusi.
 VALMISTATUD ARMASTUSEGA – Paks ja vastupidav roostevaba teras mugava käeraskusega. MÄRKUS: VÄIKE ÜHENDUSRÕNGAS ON JOODETUD, ET PLAADI KINDLASTI HOIDA.

Seisukord: UUS!

Müügil on 100tk

Saksa lipuga võtmehoidja: 27tk

Minu tütar: 24tk

Minu poeg: 23tk

õlleavaja: 26tk

Poe hind:~ 1000 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked