MEGA! Juhtmevaba kõrvaklapid Anker Soundcore Life P2!

  • Item ID: 160187409
  • Share

MEGA! Juhtmevaba kõrvaklapid Anker Soundcore Life P2!

Item ID: 160187409 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 29.07.2021 21:15:00
Closing time: Thu 05.08.2021 21:15:00
Viewed: 64
Last bidder: Garova
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52697
/ view user's e-store
  • Incredible Sound Loved by 20 Million+ People
  • Perfect for Home Offices: Each earbud has two microphones with beamforming noise reduction as well as cVc 8.0 technology for superior vocal enhancement and background-noise suppression.
  • Incredible Sound Powered By Graphene Drivers: Delivers music with a wider soundstage and exceptional accuracy and clarity. BassUp technology enhances bass by up to 43% and aptX audio offers lossless transmission between your device and the wireless earbuds.
  • 40-Hour Playtime* with Fast Charge: A single charge gives you a full 7 hours of listening, while the charging case extends that to 40 hours. When you’re in a rush and need power fast, simply charge for 10 minutes and get up to 1 hour of playtime.
  • IPX7 Waterproof: Life P2 wireless earbuds boast IPX7-rated protection that defends against liquids in any weather conditions.

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : Vähe kasutatud! Komplekt!

Poe hind : ~ 50 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked