Other users have also viewed

MEGA! Juuksekasvu seerum Biothymus Active! UUS!

  • Item ID: 162942917
  • Share

MEGA! Juuksekasvu seerum Biothymus Active! UUS!

Item ID: 162942917 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 9.70 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 22.09.2021 21:15:00
Closing time: Wed 29.09.2021 21:28:48
Viewed: 261
Last bidder: Siberjak
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
55254 feedback    479 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store

Kogus - 12tk

Biothymus AC Active on mõeldud ajutise juuste väljalangemise (telogen effluvium) esialgse ja kõige intensiivsema faasi vastu võitlemiseks. Näidatud söömishäiretest, hormonaalsest tasakaalustamatusest, stressist, suitsetamisest, päikesest tingitud massilise ja pikaajalise kukkumise korral (telogen effluvium).
Biothymus Ac Active ampullide valem ühendab spetsiifilised koostisosad juuste elutsükli jaoks imendumisvahendajatega, mis pikendavad nende aktiivsust.
Spetsiifiline imendumissüsteem koos fosfolipiididega hõlbustab koostisosade imendumist eidermaalsetes kihtides, luues pikendatud vabanemisega reservuaari, mis lisatakse traditsioonilisele juuksesibulast läbitungimise süsteemile. Tänu sellele süsteemile pikeneb juuste väljalangemise vastane abiaine aja jooksul ja võimaldab viaali peale kanda iga 3 päeva tagant.

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~50 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked