Other users have also viewed

MEGA! KMINA WC-poti seismise abivahend! UUS!

  • Item ID: 188770219
  • Share

MEGA! KMINA WC-poti seismise abivahend! UUS!

Item ID: 188770219 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 19.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 27.01.2023 21:00:00
Closing time: Thu 02.02.2023 21:01:48
Viewed: 94
Last bidder: weno
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109776 feedback    3082 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

KMINA – WC-poti seismise abivahend

  • ♥ Stabiilne ja turvaline: WC-poti raamiga tualettruum tagab puuetega inimestele täiendava toe ja stabiilsuse vannitoa kasutamisel ning seda saab hõlpsasti reguleerida ja tualetti asetada, et suurendada kasutaja ohutust ja stabiilsust. vältida libisemist või mahakukkumist.
  • ♥ Reguleeritav: selle puuetega inimestele mõeldud tualettraami aluse kõrgust, laiust ja pikkust saab reguleerida, et see sobiks ideaalselt iga tualetiga. Käetugesid saab mugavamaks istumiseks edasi-tagasi reguleerida.
  • ♥ Ligipääsetav: WC-poti konstruktsiooni kumerus kohandub tualettruumi kujuga ja tagab kasutamisel juurdepääsu.
  • ♥ Lihtne paigaldamine: WC-poti karkass puuetega inimeste jaoks ei vaja paigaldust ega tööriistu. Konstruktsiooni on lihtne reguleerida.
  • ✔ SOOVITATAV: Vannibaar on soovitatav eakatele, rasedatele ja/või liikumisprobleemidega inimestele.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 139.90 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked