MEGA! Kolm-ühes tolmupuhur suruõhuklaviatuuri puhastus! UUS!

MEGA! Kolm-ühes tolmupuhur suruõhuklaviatuuri puhastus! UUS!

Item ID: 195019562 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 18.75 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 29.05.2023 21:00:00
Closing time: Mon 05.06.2023 21:04:30
Viewed: 112
Last bidder: Rebija63
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
142981 feedback    4023 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.8%positive feedback
view user's e-store
Bränd PeroBuno
Eriline iseärasus HEPA
Vormitegur Käeshoitav
Värv Schwarz

Selle üksuse kohta

 • [Elektriline suruõhupihustus] Uue põlvkonna PeroBuno elektriline suruõhk on oma imemis- ja puhumisvõimsuse ümber kujundanud. Miniharja saad panna klaviatuuri puhastusotsikule, et elektroonikast tekkivat tolmu hõlpsalt harjata. PeroBuno arvutipuhastuskomplekt on ohutu ja puhas klaviatuuri, sülearvuti, arvutitorni puhastamiseks, kuid ilma staatilise laadimiseta.
 • [Arvutitolmuimeja] Käsitolmuimejana kasutamisel pihustavad PeroBuno elektrilised õhusurvepihustid unikaalsed, spetsiaalselt raskesti ligipääsetavate piirkondade jaoks mõeldud düüsid. Pehmed harjased võivad tõmmata ligi tolmupuhurit, mis aitab teil arvuti ventilaatorit või elektroonikat õrnalt, ilma kriimustuste ja kahjustusteta harjata.
 • Kolm-ühes elektriline suruõhk ja tolmuimeja: PeroBuno PC tolmuimejal on õhutolmu režiim, vaakumrežiim ja säilituskoti sulgemisrežiim kolm ühes. Kui ostad ka korraga nii palju erinevaid otsikuid ja jätad edaspidi õhusurvepihustiga hüvasti, võid säästa palju raha.
 • [Rakendatav õhutolmulapp] Laetava akuga saate seda kasutada nii sageli kui soovite. Korduvkasutatav 6000 mAh aku, kuni 30-minutiline tööaeg ja ainult 0,7 naela valgust, nii et saate arvutipuhastit hoida vaid ühe käega ja puhastage seda kõikjal.

  Esimene pilt on illustratiivne! 

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: 55 EUR.

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked