MEGA! Kranich BST-716B Kotita Tolmuimeja!

  • Item ID: 154920928
  • Share

MEGA! Kranich BST-716B Kotita Tolmuimeja!

Item ID: 154920928 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 23.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 16.04.2021 21:00:00
Closing time: Mon 26.04.2021 21:56:28
Viewed: 250
Last bidder: mellu11
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 37688
/ view user's e-store
  • Vana kotita tolmuimejaga võrreldes lisab see tolmuimeja pikendustoru ja toru pikkus võib olla kuni 24 cm, mis sobib igas suuruses inimestele. Samal ajal on rattaosa tugevdatud, nii et see tolmuimeja kestab kauem.
  • Tugev jõudlus: see tsüklonist tolmuimeja, mis on varustatud 800 W efektiivse mootori, kompressori õhukanali ja 3 erineva düüsiga, imemisvõimsusega kuni 20 kpa, pakub see mitme tsükloniga tolmuimeja tõhusaid ja arukaid lahendusi kogu puhastamiseks.
  • HEPA filtrisüsteem: esmane filtreerimine uue tsüklonfiltreerimissüsteemiga, et vältida tolmu kontsentratsiooni ja pikaajalist tolmuimejat. Tõhus meditsiiniline puhumisfilter suudab välja filtreerida 99,97% osakestest, mille kaal on üle 0,3 mikroni, mis sobib puru, küpsisepuru, juuste, terade, kõvade põrandate, vaipade ja polstrite jaoks.

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : Kasutatud! Töökorras! Tagafiltri kinnitus on nõrk - viimane pilt!

Poe hind : ~89 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked