MEGA! LEGO 42095 juhtpuldiga trikiauto Technic.

 • Item ID: 154734635
 • Share

MEGA! LEGO 42095 juhtpuldiga trikiauto Technic.

Item ID: 154734635 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 37.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 12.04.2021 21:15:00
Closing time: Mon 19.04.2021 21:25:10
Viewed: 219
Last bidder: ed64
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 37344
/ view user's e-store
Valmistu juhtima võimast LEGO® Technicu juhtpuldiga trikiautot, mille futuristliku kujunduse hulka kuuluvad tohutud maapinnaga haarduvad roomikud ja suured tagumised ketirattad, mis tagavad parima kiirenduse! Haara kätte kaugjuhtimispult ja vajuta gaasi, et tõsta esirattad õhku, sõita üle takistuste ning teha edasi- või tagasikäigul tiire ja järske pöördeid. See hämmastav lastele mõeldud kaks-ühes mootorsõiduk on kollakassinise värvilahendusega ning selle saab ümber ehitada ägedaks juhtpuldiga võidusõidumasinaks!

Tee juhtpuldiga trikiauto abil hämmastavaid pöördeid, tiire ja esiratta tõsteid!

Tee suurel kiirusel esiratta tõsteid, tiire ja pöördeid ning liigu karmil maastikul selle täielikult motoriseeritud LEGO® Technicu juhtpuldiga trikiauto (42095) abil. Sellel vastupidaval mudelil on tohutud maapinnaga haarduvad roomikud ja suured tagumised ketirattad, mis tagavad optimaalse kiirenduse, lisaks uudne kollakassinine värvilahendus ja dekoratiivsed kleepsud. Sõida edasi ja tagasi, vasakule ja paremale ning tee 360-kraadiseid pöördeid. Ehita see kaks-ühes juhtpuldiga roomiksõiduk ümber juhtpuldiga võidusõidumasinaks – nii tunned oma ehitus- ja mängukomplektist topeltrõõmu.

 • Komplektis on kiire, täielikult motoriseeritud, kaugjuhitav roomikutega sõiduk, mille suured tagumised ketirattad tagavad suurepärase kiirenduse.
 • Kujunduses kasutatakse uudset kollase ja sinise värvi kombinatsiooni ning lahedaid kleepse.
 • Liigu üle karmi maastiku ja takistuste, sõida edasi ja tagasi, vasakule ja paremale, tee 360-kraadiseid pöördeid ning tõsta esirattad suurel kiirusel õhku.
 • Komplektis on järgmised LEGO® Power Functionsi jaoks vajalikud komponendid: kaks suurt mootorit, vastuvõtja, patareisahtel ja kaugjuhtimispult.
 • Selle LEGO® Technicu komplekti eesmärk on pakkuda haaravat ja vahvat ehituskogemust ning sellel on realistlikud käigumehhanismid, mis aitavad noortel ehitajatel arendada motoorikat, käe ja silma koordinatsiooni ja kujutlusvõimet.
 • Selle kaks-ühes motoriseeritud mänguasja saab ümber ehitada juhtpuldiga võidusõidumasinaks.
 • Juhtpuldiga trikiauto mõõtmed: kõrgus 17 cm, pikkus 22 cm ja laius 15 cm.
 • Juhtpuldiga võidusõidumasina mõõtmed: kõrgus 12 cm, pikkus 20 cm ja laius 19 cm.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : Kasutatud. Ei tööta. Ei garanteeri komplektsust. Müügipakend on osaliselt katkine.

Poe hind : ~99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked