Other users have also viewed

MEGA! LOCAL LION roheline seljakott, 30L! UUS!

  • Item ID: 160042694
  • Share

MEGA! LOCAL LION roheline seljakott, 30L! UUS!

Item ID: 160042694 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 25.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 26.07.2021 21:00:00
Closing time: Mon 02.08.2021 21:00:00
Viewed: 165
Last bidder: Eva78
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 51794
/ view user's e-store

LOCAL LION roheline seljakott

  • ☞ 【STRUKTUUR】: 30L mägiseljakotil on mahukas põhikott, nööritasku. 2 väikest sisetaskut, 1 lukuga tasku, 1 võtmehoidja teiseses kotis. Koti esiküljel on elastne köis riiete või kiivri kinnitamiseks, vihmakott allosas, kaks küljetaskut ja kaks lukuga lukuketiga ketti.
  • ☞ 【VEEKINDLAD JA PIDAVAD】 30L matkaseljakott on valmistatud kriimustustest ja veekindlast 420D polüestrist ja nailonist materjalist, Velcro ja SBS siledad tõmblukud on suurepärase kvaliteediga. See 30L reisiseljakott sisaldab vihmakatet, et vältida tugeva vihma tõttu märjaks saamist. See, mis on peidetud alumises lukuga taskus.
  • Kinnitus: tõmblukk
  • ☞ 【SUUR VÕIMALUS】 Selle seljakoti kandesüsteemi tagumist paneeli saab lahti võtta. Kui soovite rohkem mahtu, võite tagapaneeli eemaldada. Seda saab vabalt vastavalt teie vajadustele reguleerida. 30L seljakoti maht mahutab riideid, ronimisjalatseid, vihmavarju, iPadi, arvuti 14 sülearvutit, raamatuid, köit, toitu jne. Lisaks on hädavilega rinnarihm.
  • ☞ 【TAOTLUSED 30 30L mägironimise seljakott sobib ülikooliks, kooli, nädalavahetuseks, lühikesteks väljasõitudeks, spordisaalideks, igapäevatööks, telkimiseks ja seljakotiks. Samuti on hea valik olla kingitus lastele, sõpradele jne.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis - Pael on kakti / rebenenud - viimane pilt!

Poe hind:~ 48 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked