MEGA! L'Oréal Professionnel Steampod 3.0 Lokitangid! UUS!

  • Item ID: 152286660
  • Share

MEGA! L'Oréal Professionnel Steampod 3.0 Lokitangid! UUS!

Item ID: 152286660 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 37.75 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 25.02.2021 21:00:00
Closing time: Wed 03.03.2021 21:14:00
Viewed: 136
Last bidder: JaanK777
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6% / 34727
/ view user's e-store

L'Oréal Steampod 3.0

Professionaalne juuksesirgendaja salongisisene ja siluv

MÄRKUS. L'Oréali aurulauku kasutage ainult demineraliseeritud veega.

L'Oréal Steampod on professionaalne salongisisene sirgendamis- ja silumisvahend, mida saab kasutada ka lainelistele või lokkis juustele tekstuuri ja liikumise lisamiseks. Steampod kasutab auru jõudu ja avab seeläbi küünenahakihi soomused ning aitab seega toitval pro keratiinil hõlpsamalt ja sügavamale juustesse tungida. Steampod ümbritseb juukseid ja muudab need pikaks ajaks siledaks ja läikivaks.

Visake see juuste sirgendaja minema ja hankige see revolutsiooniline uus Steampod 2.0. Selle uuendusliku auru sirgendajaga saavutate veelgi sujuvama tulemuse veelgi kiiremini! Steampod 2.0 saate oma juustest läbi tõmmata vaid ühe korra, kui saate ka kõige ohjeldamatumad juuksed siledaks ja sirgeks. Selle sirgendaja toitva toime tõttu on Steampod Retail 2.0 ideaalne väga kahjustatud ja tundlikele juustele. Valige vastutustundlik ja tervislik stiil ja laske oma juustel särada!

Selle väga kvaliteetse sirgendajaga saate saavutada stiili ja juuksehoolduse vaid ühe tootega! Steampod 2.0-l on väike veehoidla, mida saate kasutada ühe stiilisessiooni jaoks.

Steampod 2.0 vett puhastatakse pidevalt sisseehitatud vee de-mineralisatsioonisüsteemi abil. Selle soojusvahendi abil on teie juuksed kuni 50% siledamad, siledamad ja tervemad.

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Seisukord: UUS, poe näidis!

Poe hind: ~210 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis siis palume teavitada sellest enne posti kinnitamist.
Kui esemega on mingi probleem palun enne negatiivse tagasiside jätmist võtta meiega ühendust. Soovime, et iga meie ostja oleks rahul ostetud esemega ja oleme alati valmis lahendama tekkinud probleeme ja leidma kõigile sobivat lahendust. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked