Other users have also viewed

MEGA! Lunar Fitnessi akupressuurimatt! UUS!

MEGA! Lunar Fitnessi akupressuurimatt! UUS!

Item ID: 213817503 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.25 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 13.06.2024 21:00:00
Closing time: Sun 23.06.2024 21:00:00
Viewed: 68
Last bidder: bairon
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
211317 feedback    5679 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Poe hind:~ 69,99 EUR

Ladu info: AG

 

  • Absoluutne lõõgastus – meie akupunktuurimatt koos padjaga on valmistatud mittetoksilistest ABS-plastikust tuubidest, mis on inspireeritud traditsioonilisest Hiina nõelravist. See soodustab optimaalselt vereringet kehas ja viib puhta lihaste lõõgastumiseni
  • Looduslikult jätkusuutlik – meie keskkonnasõbralik Shaktimati akupressuurimatt on valmistatud taaskasutatavatest ABS-plastmassist nõeltest ja on ka säästvalt täidetud kookoskiududega, et saaksite lõõgastuda ja keskkonna heaks midagi head teha.
  • Täiuslik komplekt: meie Acupressure matiga on kaasas juhised (inglise keel pole garanteeritud), ergonoomiline Shaktimati padi kaelapiirkonna jaoks ja praktiline kandekott, et saaksite lõõgastuda kõikjal, isegi kontoris või liikvel olles.
  • Sisaldab käterätikut – Lunar Fitness Suki mati ja padjaga alustage päeva valutult, olgu see siis professionaal või algaja, meie küünematil on kaasas pehme puuvillane rätik, mida saab suurepäraselt kasutada alustamiseks.

 

 


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! There are some scam emails on the go, please do not share your contacts under the question answers.

  • No questions asked