Other users have also viewed

MEGA! Mameido Joogipudel 1L! UUS!

  • Item ID: 182052831
  • Share

MEGA! Mameido Joogipudel 1L! UUS!

Item ID: 182052831 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 11.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 28.09.2022 21:15:00
Closing time: Wed 05.10.2022 21:15:00
Viewed: 72
Last bidder: jumbu3
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
92998 feedback    2490 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Ajatu disain: kaunid veepudelid on meie kirg. Seega on igal termosveepudelil ainulaadne iseloom ja lihtne elegants, et saada teie aktiivse elustiili lemmiktükiks.
  • Esmaklassiline kvaliteet: valmistatud täpselt kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest vastavalt Euroopa BS EN 10088 standardile, meie termopudel on kahjulike ainete vaba, neutraalse maitsega ja 100% toiduohutu. Kõik roostevabast terasest veepudelis kasutatud materjalid on sõltumatud, teie ohutuse tagamiseks testitud vastavalt kõikidele Saksamaa ja EL eeskirjadele.
  • Suur jõudlus: teie Mameido on ülitõhus kahekordse seinaga roostevabast terasest veepudel, mis hoiab teie joogid külmana kuni 24 tundi ja kuumana kuni 12 tundi. Lekkekindel veepudel kõikidesse teie eluvaldkondadesse.
  • Stiilne aksessuaar: see töökindel ja mitmekülgne metallist roostevabast terasest veepudel on teie igapäevane kaaslane kodus, tööl või liikvel olles, olgu selleks aromaatne kuum kohv, värskendav külm vesi või rahustav tee.
  • Keskkonnasõbralik: korduvkasutatava termoskolbiga annate oma isikliku panuse meie keskkonna parandamisse. Iga kasutuskorraga väldite ikka ja jälle ühekordseid jäätmeid.

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~ 39 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked