MEGA! Menborn - Välisseirekaamera, 2K!

MEGA! Menborn - Välisseirekaamera, 2K!

Item ID: 211527944 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 6.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 22.04.2024 21:00:00
Closing time: Thu 02.05.2024 21:00:00
Viewed: 66
Last bidder: xsepp
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
198356 feedback    5389 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6%positive feedback view user's e-store
Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.
 
Eestikeelne juhend puudub.
 
Seisukord: Vähekasutatud! 

Poe hind:~ 67,99 EUR

Ladu info: S

 
 
Bränd Menborn
Ühenduvustehnoloogia Juhtmeta
Eriline iseärasus Kahesuunaline heli, liikumisandur, HD eraldusvõime, PTZ tehnoloogia
Ühilduvad seadmed Lauaarvuti, nutitelefon, tahvelarvuti

4MP HD-pilt ja Starlight Color Night Vision: 2K 4MP täis-HD välisvalvekaamera pakub kristallselgeid videoid ja salvestusi, et näeksite nii päeval kui öösel üliselgeid detaile. Kaamera toetab Starlight Color Night Vision, Full Colour, Smart ja infrapuna öönägemist. Nii hämaras tähevalguses kui täielikus pimeduses saab 10 meetri raadiuses olevaid objekte selgelt jälgida, et pakkuda teile parimat öise nägemise kogemust.

355° pööratav, 100° kallutatav ja IP65 veekindel: Menborni välivalvekaamera on disainitud 100-kraadise vertikaalse ja 355-kraadise horisontaalse pöördega. Saate valvekaamerat kaugjuhtida, et jälgida seda kõikjal ilma pimealadeta. Välis-IP kaamera on varustatud IP65 ilmastikukindla korpusega, mis suudab täielikult ära hoida tolmu ja pritsmete sissepääsu ning sobib iga halva ilmaga.

Mitme kasutaja jagamine ja töötab koos Alexaga: see välitingimustes töötav WiFi-seirekaamera toetab kuni 20 kasutajat, kes vaatavad videot korraga. Saate jagada valvekaamerat oma pere ja sõpradega. Ühildub Alexa ja Google Assistantiga, et teie käed vabastada. Seda kaamerat ja rakendust on lihtne seadistada ning need toetavad ainult 2,4 GHz WiFi-d.

Videoandmete kaitse garantii ja kvaliteetne teenus: Välisvalvekaamerad toetavad pilvesalvestust ja sisseehitatud TF-kaarti. Videod ja kontod krüpteeritakse ainulaadse krüpteerimistehnoloogiaga, et salvestada videoid TF-kaardile (ei kuulu komplekti) või pilve ning TF-kaardil olevatele videofailidele pääseb juurde ainult teie enda kontol.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked