Other users have also viewed

MEGA! Naiste seksikas võrkbody! UUS!

MEGA! Naiste seksikas võrkbody! UUS!

Item ID: 195016468 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 3.25 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 29.05.2023 21:15:00
Closing time: Mon 05.06.2023 21:15:00
Viewed: 41
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
142173 feedback    4005 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.8%positive feedback
view user's e-store
  • ÜHEOSALINE MESH BODU: Seksikas babydoll pesu, võrkkangast, kerge ja nahasõbralik, pehme ja mugav, täis elastsust. Sobiv suurus: Kõrgus: 150cm-180cm Kaal: 40kg-80kg
  • UNIKALNE STIIL: Naiste võrgust kõrge kaelusega kilpkonnapesu, üks suurus sobib enamikule tüdrukutele, pikkade varrukatega avara võrkpesu sobib suurepäraselt oma kehakumeruste näitamiseks.
  • Ainult käsipesu
  • Seksikas body ülikond
  • RIIDEKAPP MUST-HAVE: See seksikas võrkkest stretšpitsist naiste kombinesoon on kohustuslik igale tüdrukule ning näeb nii eraldi kui ka pesu ja teksade komplektiga vapustav välja.
  • KANDMINE: Suurepärane valik pidžaamana, magamisriietena või kingituseks, millega oma kaaslast üllatada jõulude, tähtpäevade, sõbrapäeva, pulmaõhtute, mesinädalate õhtute puhul.

 

Esimene pilt on illustreeriv.

 

Seisukord: UUS! 

Poe hind :  10.99 €


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked