Other users have also viewed

MEGA! Natures Root Pulber Tervislike Juuste Kasvu Jaoks UUS!

  • Item ID: 159790947
  • Share

MEGA! Natures Root Pulber Tervislike Juuste Kasvu Jaoks UUS!

Item ID: 159790947 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 20.07.2021 21:00:00
Closing time: Tue 27.07.2021 21:00:00
Viewed: 82
Last bidder: hellusta
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52069
/ view user's e-store

100% puhas pulber: meie taim Eclipta alba on kasvatatud ilma kahjulike sünteetiliste kemikaalide või väetiseta. Meie bhringraži lehed koristatakse otse meie taludest käsitsi ja kuivatatakse loomulikult aeglaselt.

LOODUSLIK JUUKSUTE HOOLDUS: Ajurveeda ravim on juuste kasvatamiseks pikka aega kasutanud bhringraj pulbrit. Bhringraj lehepulber on tõhus viis juuste väljalangemise ja värvimuutuste vältimiseks. Seda kasutatakse ka juuste kasvu ergutamiseks ja juuste üldise tervise parandamiseks.

Hämmastavad põletikuvastased omadused: Bhringaraj lehepulbrit kasutatakse palaviku ja valu leevendamiseks. Bhringraj pulbrit saab ka kombineerida vee või õliga ja kanda kergenduse saamiseks otse valuallikale.

LOODUSLIK Nahahooldus: Bhringrajil on suurepärased ravivad omadused. Seda saab kasutada nahainfektsioonide raviks. See eclipta alba pulber eemaldab vere puhastamise teel naha lisandid ja parandab ka haavad kiiresti.

Ohutu ja mittetoksiline: see bhringraj ravimtaim ei sisalda parabeene, täiteaineid, sulfaate ega muid kahjulikke kemikaale. Meie puhas bhringraj pulber on õrnalt sileda tundega, mis ei tee nahale haiget ja millel pole kõrvaltoimeid.

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!
 
Seisukord: UUS! 
 

Poe hind: 33 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked