MEGA! Noyafa NF-8508 multifunktsionaalne kaabli tester! UUS!

MEGA! Noyafa NF-8508 multifunktsionaalne kaabli tester! UUS!

Item ID: 213087791 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 42.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 24.05.2024 21:30:00
Closing time: Fri 31.05.2024 21:30:00
Viewed: 89
Last bidder: friedrich
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
205755 feedback    5547 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup locker/parcel shop (S)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.

Eestikeelne juhend puudub.

 

Seisukord:  UUS!

Poe hind  :   120    €

 • Juhtmete juhtmete ja järjepidevuse test : kontrollige Cat5 ja Cat6 kaablite olekut. Ekraani pikkus ja täpsed vead, nagu avanemised, lõhenemised, lühikesed ja ristmikud LCD-ekraanil.
 • Kaablijälg : Reguleeritav signaalitugevuse indikaator aitab leida kaableid keerulistest kaablitest, erinevatest ruumidest, seintest ja lagedest. (300 meetrit/984 jalga).
 • Pikkuse test : mõõtke Cat5/Cat5e/Cat6 kaablite pikkust kuni 200 meetrini (656 jalga). Aidake ette valmistada paigaldamiseks sobivad kaablid.
 • Välguport : signaalide saatmine ühendatud kaablite kaudu 10 m/100 m/1000 m välklambi portidesse, paneelidesse, ruuteritesse või lülititesse. Sünkroniseeritud sagedus vilgub pordiekraanil ja LCD-ekraanil.
 • POE-test: diagnoosige POE-võrk, loetledes toiteallika kontaktid ja muud olekud, nagu pinge, polaarsus ja PSE (AF või standardne).
 • Optiline võimsusmõõtur : mõõtke ühemoodiliste optiliste kiudude optilist võimsust ja kadu.
 • Visuaalne tõrkeotsija : liikuge kiiresti kiu katkestuspunktides nähtavate punaste tuledega.
 • RJ45 pea test : öelge, kas RJ45 pistikud on korralikult avatud.
 • NCV : kontaktivaba pingedetektor vastuvõtja tasemel suurendab ohutust ja vähendab destruktiivsete seadmete tõenäosust.

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked