Other users have also viewed

MEGA! Oasser - õhukompressor 6000 mAh 150 PSI! UUS!

  • Item ID: 188959816
  • Share

MEGA! Oasser - õhukompressor 6000 mAh 150 PSI! UUS!

Item ID: 188959816 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 29.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 30.01.2023 21:00:00
Closing time: Mon 06.02.2023 21:02:57
Viewed: 100
Last bidder: avchdbd
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109306 feedback    3067 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Võimas mootor, tõhus täitmine: väike kaasaskantav aku õhukompressor võimsa vaskmootori ja võimsate 22 mm silindritega. Maksimaalne rõhk on 150 PSI ja täitmiskiirus 20 l/min. Täielikult laetuna saab elektrilise õhupumbaga auto rehvid (195 / 60 / R15) pumbata 0 baarilt 2,5 baarile vaid 5 minutiga. Soovitatav on enne kasutamist akupump täielikult laadida ja eemaldatav täitevoolik pingutada, et vältida õhukadu.
Värviline LCD-ekraan kahe rõhu väärtuse kuvaga: sellel auto õhupumbal on reaalajas rõhuväärtuste ja eelseadistatud rõhu väärtuste topeltekraan. Jälgib nutikalt rehvirõhku. Saate valida ja eelseadistada soovitud rehvirõhu. Kui mõõdetud rõhk jõuab eelseadistatud rõhuni, peatatakse täitmine automaatselt. Hoolikalt kujundatud mitmevärviline ekraanipind muudab jalgrattapumba ekraanil oleva teabe eristamise lihtsaks ning aitab teha lihtsaid, kiireid ja täpseid toiminguid
Toitepank ja LED tuled: aku õhupumbaga jalgrattal on USB port, mida saab kasutada toitepangana mobiilsete seadmete hädalaadimiseks. Ülimalt eredal LED-valgusel on kolm valgustusrežiimi (püsiv/välk/SOS), et pakkuda teile hämaras hädaabiteenust. Kompressori akul on 5 eelseadistatud stseenirežiimi: auto/mootorratas/jalgratas/pall/kohandatud standardrõhk. Oasser õhukompressor pakub 4 õhurõhuühiku valikut: PSI, BAR, KPA ja kg/cm²
Mitu laadimisviisi ja suure mahutavusega aku: Oasseri õhukompressor on varustatud 6000 mAh akuga. Kiire ja lihtne laadida USB Type-C liidese kaudu. Lisaks pakume 3M 12V DC sigaretisüütaja kaablit, toetab otseühendust autoga autolaadija kaudu. Kahekordsest jõutoest piisab nelja rehvi täielikuks täitmiseks. See akukompressor suudab kiiresti pumbata autosid, jalgrattaid, mootorrattaid, palle jne igal ajal ja igal pool

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!

Seisukord: UUS! 

Poe hind: 76.99 EUR!

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked