Other users have also viewed

MEGA! Ocetea USB4 kaabel! UUS!

1/1

MEGA! Ocetea USB4 kaabel! UUS!

Item ID: 213960428 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 6.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 07.06.2024 21:00:00
Closing time: Thu 13.06.2024 21:04:23
Viewed: 47
Last bidder: SavageR
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
211229 feedback    5679 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.
 
Eestikeelne juhend puudub.
 
Seisukord: UUS!

Poe hind: 17 EUR

Ladu info: V

Selle üksuse kohta

40 GB andmeedastus ja 240 W kiirlaadimine: meie USB4 andmekaabel kasutab 16-tuumalist, 8-soonelist 98-osalist vasktraati, mis vastutavad 40 GB andmeedastuse eest, maksimaalne edastuskiirus sekundis ulatub 2,5 G-ni; 8-soonelised 297-osalised vaskjuhtmed vastutavad 240 W kiirlaadimise ja tugilaadimise eest. protokoll PD3.1/PD3.0/PD2.0/QC4.0/QC3.0/QC2.0 FCP PPS

8K heli- ja videokaabel: täiustatud teise põlvkonna Emarki kiip on läbinud Inter-sertifikaadi, toetab 240 W laadimiskaitset, ühildub digitaalsete heliprotokollidega Thunderbolt 4/3, HDMI, DP ja MIPI ning toetab kuni 8K @ 60 Hz heli ja videoväljund.

Kahekordne kiirguskaitse: USB-C kiirlaadimiskaablil on integreeritud alumiiniumfoolium ja 160 põimitud vasest traatvõrku, et kaitsta USB 4 kaablit kiirgushäirete eest. Laserkeevitatud raudkest kaitseb USB-C liidest mõlemas otsas kiirgushäirete eest. See pakub sellele USB C–USB C kaablile 360-kraadist kaitset erinevates keerukates keskkondades. Isegi kui seda kasutatakse elektromagnetilises keskkonnas, saab see hõlpsasti väljastada parima heli- ja videokvaliteedi.

Vastupidav ja pikem kasutusiga: USB-C liides on valmistatud aviation 316 roostevabast terasest suurema kõvaduse tagamiseks. 16-kontaktiline kontaktpunkt on valmistatud väga juhtivast vaskkullamisest. USB-liides talub 8 kg koormust ning on läbinud enam kui 10 000 painutus- ja sisse- ja lahtiühendamistesti. Taaskasutatud 48-ahelaline 600D polüesterkiudpunutis on kulumis- ja tõmbekindel, keskkonnasõbralik ja korduvkasutatav.


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! There are some scam emails on the go, please do not share your contacts under the question answers.

  • No questions asked