MEGA! Pakendis 24 roostevabast terasest tihendusdüüsi! UUS!

MEGA! Pakendis 24 roostevabast terasest tihendusdüüsi! UUS!

Item ID: 212376384 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 1.95 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 15.05.2024 21:00:00
Closing time: Wed 22.05.2024 21:00:00
Viewed: 32
Last bidder: argon242
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
204837 feedback    5528 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup locker/parcel shop (M)
Pickup
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback view user's e-store

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.
 
Eestikeelne juhend puudub.
 
Seisukord: UUS!

Poe hind: 25 EUR

Selle üksuse kohta

24 TK X4 PAKKIS

Usaldusväärne kvaliteet: tihendusdüüside aplikaatorid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, kulumis- ja korrosioonikindlad, ei tõmba ja on vastupidavad, varustatud kleepaine nõelaga, mis hõlbustab otsiku liimijääkide puhastamist, saab korduvalt peale kanda ja vastupidav, roostekindel, kulumiskindel roostevaba teras.

[24 tükki roostevabast terasest tihendusotsik] : pakend sisaldab 16 erineva suurusega tihendusotsikut 6 mm, 7 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 23 mm, 25 mm, 28 mm ja 30 mm, 8 ühendusalusega, üks nii läbimõeldud ja terviklik Kombinatsioon vastab teie erinevatele täitenõuetele. Samuti leiate palju teisi erineva suurusega düüsiaplikaatoreid. Täitke tühimikud hõlpsalt ja sulgege need, kõrvaldades samal ajal segase ja ebaühtlase tihendustöö

[Geniaalne disain]: meie tihendusdüüside aplikaatoritel on 45-kraadine koon, mis muudab ideaalse tihendusefekti saavutamise lihtsaks ning ebatasane pind on pärast täitmist sile ja ilus, ilma plekkideta, töö on mugavam ja kiirem.

Korduvkasutatav ja vastupidav: tihendustööriistad on valmistatud tugevast, korduvkasutatavast, vastupidavast, rooste- ja kulumiskindlast roostevabast terasest. Lihtne puhastada ja kasutada. Tihendusotsiku saab hõlpsasti teibiga tihendustööriistale paigaldada. Samuti on need väga kerged ning neid on lihtne hoida ja transportida. Hermeetiku otsiku aplikaator sobib väga hästi valamute, uste, vannitubade, köökide jne vuukide tihendamiseks.

Korduvkasutatav ja vastupidav: tihendustööriistad on valmistatud tugevast, korduvkasutatavast, vastupidavast, rooste- ja kulumiskindlast roostevabast terasest. Lihtne puhastada ja kasutada. Tihendusotsiku saab hõlpsasti teibiga tihendustööriistale paigaldada. Samuti on need väga kerged ning neid on lihtne hoida ja transportida.

 


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked