MEGA! Panasonic ER-GB86-K503 juukselõikusemasin. UUS!

  • Item ID: 156354452
  • Share

MEGA! Panasonic ER-GB86-K503 juukselõikusemasin. UUS!

Item ID: 156354452 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 16.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 12.05.2021 21:15:00
Closing time: Wed 19.05.2021 21:15:00
Viewed: 106
Last bidder: kassbruno
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 41953
/ view user's e-store

Võimsa alalisvoolumootoriga habemepiirel ER-GB86 trimmib habet pikkusvahemikus 0,5 kuni 30 mm. Nii on välimus alati Sinu täieliku kontrolli all.

Võimas alalisvoolumootor
Seadmel on võimas, isegi tugevate ja tihedate habemete ühtlaseks lõikamiseks sobiv mootor. Võimaldab mugavalt piirata pikki täishabemeid, kuhu tavalised terad võivad kergesti takerduda.

Ühtlane lõikamine habemeajaja-stiilis habeme saamiseks
Ühe liigutusega suurema arvu karvade haaramiseks on uuel terasüsteemil terade vahel lai vahe. See vahe haarab kindlalt isegi pikkadest ja tihedatest karvadest, mis lõiketsoonis asuvad.
*¹ Võrreldes mudeliga ER-GB40.

30 mm tarvik pikkade habemete trimmimiseks
Pikka habet on keeruline ühtlaselt trimmida. Antud tarviku kamm viib läbi habeme liikudes karvad korralikult kohakuti ja võimaldab need trimmida ühele pikkusele. Nüüd on Sul võimalik vormida pilkupüüdvat pikka habet ka siis, kui oled alles algaja.

Mitu trimmimispikkuse seadistust
Kolme tarvikut vahetades on Sul võimalik muuta lõikamispikkust 58 astmega, igaüks 0,5 mm, vahemikus 0,5 kuni 30 mm. Kammtarvikud võimaldavad luua väga erinevaid habemekujusid. *¹ 0,5 pikkusele lõikamine on võimalik ilma tarvikut kasutamata. Pikkustele 10,5 mm ja 20,5 mm seadistamine ei ole võimalik.

Ühtlane viimistlus uute ja laiemate otstega teradega
Teradel on laiemad otsad, mis võimaldavad lõigata ka vastu nahka asuvaid või lokkis karvu. Pärast trimmimist on Sinu habe ühtlase kõrgusega, kus puuduvad ebaühtlased kohad.
Uus tera: Teraotsad on laiemad ja suudavad seetõttu puudutada korraga suuremat arvu vuntsikarvu, tõstes ülesse ka keerdus või vastu nahka asetsevad karvad. Tavaline tera: Teraotsad on kitsad ja ei suuda vastu näonahka asetsevaid vuntsikarvu üles tõsta.

Kiirseadistusskaala
Kolme tarvikut vahetades on Sul võimalik muuta lõikamispikkust 58 astmega, igaüks 0,5 mm, vahemikus 0,5 kuni 30 mm. * 0,5 pikkusele lõikamine on võimalik ilma tarvikut kasutamata. Pikkustele 10,5 mm ja 20,5 mm seadistamine ei ole võimalik. Vastupidavast roostevabast terasest teravnurgaga teradega on lõikus täpne. Vahedad lõiketerad lõikavad kiiresti nii tugevaid kui õrnu juukseid. Seadme lihtsaks ja hügieeniliseks hooldamiseks on see veekindel. * Enne pesemist eemalda väline lõikevõre ja lülita trimmer sisse. Vibratsioon aitab prahti maha raputada.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS, poe näidis!

Poe hind : ~89 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked