MEGA! PEALOV Seinatugi käepide! UUS!

MEGA! PEALOV Seinatugi käepide! UUS!

Item ID: 195032547 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.85 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 29.05.2023 21:00:00
Closing time: Mon 05.06.2023 21:00:00
Viewed: 41
Last bidder: muta
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
141674 feedback    3996 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.8%positive feedback
view user's e-store
  • Suurepärane vastupidav materjal: libisemiskindel pind antimikroobse materjaliga, korrosioonikindel 304 roostevabast terasest sisemus tagab suurepärase usaldusväärse kaitse ning on pehme ja soe. Ülipaks roostevabast terasest toru: sisemine toru on valmistatud korrosioonikindlast 0,05 tolli/1,3 mm paksusest roostevabast terasest. Käsipuu on piisavalt tugev, et kanda kuni 150 kg.
  • 【Kokkupandav käepide ja öine nägemine】 Kokkupandav disain 180° horisontaalse ja 90° vertikaalse pööramisega. Kokkupandav haarats aitab säästa väärtuslikku vannitoaruumi. Kuue mittetoksilise fluorestsentsrõngaga torus disainitud käsipuu leiab täpselt ka pimedas. (Fluorestseeruv materjal kiirgab valgust pärast valguse neelamist).
  • 【Antimikroobne libisemiskindel käepide】- välimine toru on kaetud kvaliteetse antimikroobse nailonmaterjaliga, mis on mittetoksiline, vastupidav kõrgele rõhule, kulumiskindel, vananemiskindel, tulekindel, ei pleeki. Disainitud libisemiskindlate graanulitega inimeste ohutuse tagamiseks ja hoiab ära juhusliku libisemise. Toatemperatuuril käepide hoiab käsipuu kindlal temperatuuril ega tekita kunagi külmatunnet.
  • Lihtne paigaldada: kõrgus ja pikkus on arvutatud enamiku tualettide jaoks. Enne selle käepideme ostmist mõõtke oma tualeti suurus ja paigalduskaugus. Kaasas kõik tarvikud, sh laienduskruvid, kruvid. Selle käsipuu saate paigaldada valamu ja tualeti, vanni, duširuumi lähedusse.
  • Ruumisäästlik: kokkupandav disain, 180° horisontaalne ja 90° vertikaalne pööramine, kokkupandav käepide aitab säästa väärtuslikku ruumi vannitoas, kui seda ei kasutata, see on tõeline tualetiabi ja vanurite hooldus. Ideaalne kasutamiseks koduses vannitoas või kõikjal, kus vajate käsipuud, samuti kasutatakse laialdaselt haiglates, koolides, hooldekodudes, hotellides, lennujaamades, metroos, staadionidel ja muudes avalikes kohtades.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: 96 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked