Other users have also viewed

MEGA! Peenisepump/masturba​ator Umania! UUS!

  • Item ID: 181714375
  • Share

MEGA! Peenisepump/masturba​ator Umania! UUS!

Item ID: 181714375 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 28.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 21.09.2022 21:15:00
Closing time: Wed 28.09.2022 21:24:57
Viewed: 136
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
92155 feedback    2459 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Elektriline pump: täisautomaatne, saate ühe käega tugevat survet avaldada. Seal on neli rõhutaset, mis treenivad teid madalast kõrgele. Viis minutit treeningut päevas teeb sind õnnelikuks. USB-laadimine on mugavam kui akud ja saate seda nautida igal ajal ja igal pool. Sisseehitatud võimas mootor, maksimaalselt 55 Kpa.
Visualiseeritud suletud korpus: saate alati igal ajal kontrollida seadme olekut, pikendus kogub läbi vaakumimemise verevoolu ja õhurõhu erinevus aitab kaasa liikumisele ning kontrollige läbipaistvale tassile selgelt graveeritud skaalat. . Õhk peab olema tihendusrõngaga tihedalt suletud. Pumpa ja silindrit saab eemaldada, mistõttu on seda lihtne kaasas kanda ja puhastada.
Varruka ja silikoonvarrukatega: kvaliteetne silikoonmansett sobib kõige paremini ja tagab seega optimaalse tiheduse. Kaitseklapi abil saab õhku kergesti tühjendada. Lisaks on tupemansett valmistatud kvaliteetsest TPR-st (termoplastsest kummist), seda saab kasutada eraldi või koos selle meestele mõeldud masturbaatori abivahendiga.

Materjal - plastik/silikoon

Värv - must

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord: UUS! 

Poe hind:~ 45 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked