MEGA! PHASAT köögivalamu, must UUS!

  • Item ID: 185597684
  • Share

MEGA! PHASAT köögivalamu, must UUS!

Item ID: 185597684 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 20.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 01.12.2022 21:00:00
Closing time: Thu 08.12.2022 21:02:57
Viewed: 109
Last bidder: nele-n
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
100471 feedback    2782 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Pikendatava dušiotsaga köögikraan, mis sobib ideaalselt igat tüüpi kööki, muudab teie köögi lihtsaks ja värskeks ning enamiku valamute paigaldamiseks on lihtne.
  • Messingist segistikraan: tugev messingist korpuse konstruktsioon ja kvaliteetne kassett tagavad vastupidavuse ja lekke puudumise.
  • Lihtne kasutada: see segisti kraanid köögivalamute jaoks, pihustuspea peal on nupp; juhtida mugavalt kahte tüüpi veevoolu ümberlülitamist (võimsus vee täitmiseks, pihustusudu loputamiseks).
  • Easyfit kraan: Muretu paigaldamine: köögivalamu kraanidega on kaasas kõik vajalikud kinnitusdetailid ja ka adapter vahemikus G1 / 2 tolli kuni G3 / 8 tolli.
  • Valamu kraan on varustatud aeraatoritega. Lisandite eraldamine ja vee säästmine. Pakume 5-aastast garantiid.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 120 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked