MEGA! PROIRON Smart Hula Hoop täiskasvanutele!

MEGA! PROIRON Smart Hula Hoop täiskasvanutele!

Item ID: 200565940 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 19.09.2023 21:00:00
Closing time: Fri 29.09.2023 21:00:00
Viewed: 26
Last bidder: velbon
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
159215 feedback    4587 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
materjalist polüester
tulekahju PROIRON
Vanusevahemik (kirjeldus) Täiskasvanu
Värv Roheline
Kauba kaal 1,8 kilogrammi

  • Nutikas hularõngas: treenimiseks mõeldud hularõngas iga kuju ja suurusega jaoks. See hularõngas on kuni 116 cm. Eemaldatav disain muudab selle ka kaasaskantavamaks ning kuna see maha ei kuku, saab igal pool trenni teha.
  • Mitmekülgne: treeningrõngal on elektrooniline loendur, mis suudab kuvada treeningringide arvu. Hularõngal on raskusega pehme gravitatsioonipall. Peate vaid pöörama hularõngast nii, et pall libiseb korduvalt vastavalt inertsi teele. Kasutage liuguri rullimiseks ja vöölihaste masseerimiseks rasva vähendamiseks.
  • Kvaliteetne materjal: traditsioonilise harjutusrõnga ühendus on suhteliselt nõrk ja materjal on tavaline plastik, mis on kergesti purunev ja väga ohtlik. Meie täiskasvanute hularõngas on ABS materjalid on täiustatud kulumiskindlamaks, tugevamaks ja vastupidavamaks.
  • Värskendatud versioon: tuginege valju müra probleemi lahendamisel klientide tagasiside kombinatsioonile. Täiustatud treeningrõnga müratase on alla 45 detsibelli, mis on palju madalam kui teiste traditsiooniliste mudelite 85 detsibelli. See ei ärrita teid valju heli tõttu ega mõjuta enam laste õppimist ega eakate rahu.

Seisukord: VÄHE KASUTATUD! (kriimustus ja natukene määrdunud) 

Poe hind:~ 41,99 EUR

Ladu info: N

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked