MEGA! Proprogift, Meeste Elektriline Masturbaator! UUS!

  • Item ID: 160490559
  • Share

MEGA! Proprogift, Meeste Elektriline Masturbaator! UUS!

Item ID: 160490559 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 48.05 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 04.08.2021 21:00:00
Closing time: Wed 11.08.2021 21:11:13
Viewed: 298
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.4% / 52210
/ view user's e-store

 Proprogift, Meeste Elektriline Masturbaator

  • TURVATÖÖKONSTRUKTSIOON - See turvapadja kokkutõmbumisstruktuuriga suuline masturbaator simuleerib seitset massaažirežiimi koos realistlikuma suu muljumise tundega nagu kaelast välja pigistamise tunne seksikas suus.
  • 7 vibratsioonirežiimi - varrukas jäljendab täielikult tupe tekstuuri osakesi, imendub tihedalt ja masseerib teie saba 10 erineva vibratsioonirežiimiga. Vajutage lihtsalt nuppu kergelt, et muuta sagedust ning nautida seksi ja tõelist tunnet.
  • Pidev kuumutamine 42 ° - Masturbaator simuleerib inimese suuõõne temperatuuri, et luua realistlik mugav tunne. Sellel on kiire kuumutamise funktsioon, mis võib ulatuda kuni 42 kraadini. Eriline kolmekordne tunne, kui lülitate vibratsiooni-, massaaži- ja küttefunktsioonid korraga sisse, nii et tunnete, et teie unistuste väljavalitu kingib teile oma seksikalt kuuma suu.
  • ERGONOOMILINE KUJUNDUS - Toote välisseina disain vastab nii ergonoomilisele disainile kui ka libisemiskindlale tekstuurile. Lihtne ja mugav kuju sobib mugavalt teie kätte ning härmatatud kest annab hea tunde, nii et saate sellele teemale pühenduda Kvaliteetne oraalseks ja tupe nauding.
  • Ülim materjal ja privaatsuspakett-valmistatud mittetoksilisest ABS-ist, mis on pehme, paindlik ja nahasõbralik.

Esimene pilt on ilustreeriv!

Seisukord: UUS! Kasutamata!

Poe hind: ~69,95 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked