Other users have also viewed

MEGA! RC Cars 1:12 kaugjuhtimisauto, 2,4 GHz, UUS!

  • Item ID: 179325542
  • Share

MEGA! RC Cars 1:12 kaugjuhtimisauto, 2,4 GHz, UUS!

Item ID: 179325542 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 38.60 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 04.08.2022 21:15:00
Closing time: Thu 11.08.2022 21:15:00
Viewed: 107
Last bidder: Fellowship
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
84984 feedback    2201 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store
Mängusõiduki vorm Automaatne
Bränd WQ
Mudeli nimi Q96
Vanusevahemik (kirjeldus) 8+
Energiaallikas 100% rahulolu garantii

  • 2,4 GHz raadiosüsteem – leviala on umbes 100 jalga ja sageduskvartsi pole vaja; energiatõhususe tugev sekkumine; lihtne kasutada, lase lastel lõbutseda.
  • 4WD tugev põrutuskindlus: see RC-auto on varustatud uusima 4WD tehnoloogiaga, sõltumatute amortisaatoritega koos põrutusvastase, raskusjõu ja kiiruse kontrolliga. Need võimaldavad tal kohaneda igasuguse maastikuga, sealhulgas ebatasastel teedel, järskudel nõlvadel, muru ja liivaga. Suurepärane sooritusvõime maastikul, robustne ja vastupidav, sobib suurepäraselt erirakendusteks, nagu pöörded, triivid ja ümberminekud.
  • Võimas ja kohutav monster truck – RC-veokid on valmistatud kvaliteetsetest ABS-materjalidest, millel on suurem vastupidavus ja kokkupõrge. Kulumiskindlad libisemiskindla pinnaga rattad, tagavad suure veojõu ja hea puhverefekti, väldivad ülekuumenemist, ülevoolu ja ülelaadimist, et tagada ohutus.
  • KIIRE KIIRUS – see 1:12 mõõtkavas RC-auto on kujundatud realistliku ja muljetavaldava disainiga. Kaks võimsat sisseehitatud mootorit muudavad selle alati sõiduvalmis. Kiirus kuni 25 km/h, mis teeb auto haardumiseks teistest kiiremini.
  • Kingituseks lastele ja täiskasvanutele – see puldiga juhitav kiire automänguasi on ideaalne kingitus lihavõttepühadeks, sünnipäevaks, lastepäevaks ja jõuludeks. Varustatud laetavate akudega ja 2 akupakki tagavad ca. 30 minutit sõidurõõmu. Laadimisaeg on umbes 3 kuni 3,5 tundi. Kui teil on kvaliteediprobleeme, võtke meiega ühendust ja me pakume teile lahendusi esimesel võimalusel.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS! 

Poe hind: ~ 67.99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked