Other users have also viewed

MEGA! Realistlik Silikoonist Dildo, 17cm! UUS!

  • Item ID: 154919931
  • Share

MEGA! Realistlik Silikoonist Dildo, 17cm! UUS!

Item ID: 154919931 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 12.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 16.04.2021 21:00:00
Closing time: Mon 26.04.2021 21:06:16
Viewed: 250
Last bidder: Allan13
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 37227
/ view user's e-store
  • see realistlik imemistopsi dildo on valmistatud toidus kasutatavast silikoonist, ohutu, lõhnatu, nahale mugav. Võrreldes TPE ja TPR-ga on silikoonil parem kuumuskindel ja külmakindel jõudlus.
  • ❤ SUUR SEKSUAALNE RÕÕM - elava kujuga veenide ja peenise peenise dildoga, mis võimaldab visuaalsemat mõju. Tõstetud naudingunumbrid stimuleerivad tõhusalt naise G-punkti ja tupe seina, tekitades kõige intensiivsemaid orgasme ja seksuaalset naudingut.
  • ❤ VÕIMAS IMEKUPP - iminapaga saab kinnitada peaaegu kõiki siledaid pindu, võimaldades suuremat erinevust asendis, asukohas ja paindlikkuses.
  • ❤ KÄEDELE VABA LÕBUSUS - kinni pealaele, põrandale või peeglile, meie iminappade dildo võimaldab teil katsetada erinevaid asendeid nagu kunagi varem! Tugevast painduvast materjalist saate selle suure dongiga kõvasti sõita, samal ajal kui kumer ots suunab teie G-punkti ja rõõmustab seda.
  • Pikkus : 17cm

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : UUS! Avamata pakendis!

Poe hind : ~35 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked