MEGA! RENPHO massaažipüstol, 3 titaanisulamist! UUS!

  • Item ID: 189004131
  • Share

MEGA! RENPHO massaažipüstol, 3 titaanisulamist! UUS!

Item ID: 189004131 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 32.85 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 31.01.2023 21:00:00
Closing time: Tue 07.02.2023 21:04:28
Viewed: 50
Last bidder: raivo2
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109770 feedback    3082 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

RENPHO massaažipüstol, 3 titaanisulamist

  • Professionaalne DMS-i füsioteraapia massaažipüstol: varustatud harjadeta 60 W ülikiire pöördemomendiga mootoriga, mille läbimõõt on 55 mm, võimas Ti Pro massaažipüstol võtab vastu tugeva jõu 60 naela ja amplituudiga 10 mm, mis leevendab tõhusalt lihasvalu ja pinge taastumise kiirendamiseks ja kasvu stimuleerimiseks.
  • Täistitaanisulamist massaažipea: 3 korrosiooni- ja kukkumiskindlat titaanisulamist massaažipead, koos kingitud professionaalse rätikuga, Renpho Ti Pro Muscle Gun sobib suurepäraselt professionaalsetele sportlastele, fitness-entusiastidele ja füsioterapeutidele, et tugevdada ja süvendada löökpillide efekti. Metallist massaažipead saab kasutada nii jahutamiseks kui ka soojusmassaažiks.
  • 2500 mAh pika elueaga maailmatasemel aku: 2500 mAh liitiumioonaku on seesmiselt jagatud kuueks elemendiks ja loodud aku eluea pikendamiseks. Võimsust saab hoida ka pärast 500 täislaadimist ja aku tühjenemist enam kui 80% võimsusel. 3-tunnine laadimisaeg võib anda aku kestvuse üle 180 minuti pidevaks tööks.
  • 5 REGULEERITAVAT KIIRUST – 5 massaažikiirust ulatuvad kuni 3200 p/min, et jõuda isegi sügavaimasse lihaskoesse ja saavutada kiireim taastumine, toimides samal ajal lihaste lõdvestamiseks pärast treeningut.
  • Sosin vaikne töö ja müra vähendamise tehnoloogia: Saksa harjadeta mootor summutab müra 75% tõhusamalt kui teiste kaubamärkide masseerijad. Massaažipüstol Renpho Pro on piisavalt vaikne kasutamiseks kontoris, kodus või isegi jõusaalis, tähelepanu tõmbamata või teisi häirimata.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 209.90 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked